Home / Влада працює / Олег Панькевич провів прийом громадян в Червонограді

Олег Панькевич провів прийом громадян в Червонограді

7 липня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич провів виїзний прийом громадян в місті Червонограді.

До голови на прийом прийшла, зокрема, делегація зі скаргою, яка стосується приватизації помешкань у підвідомчих гуртожитках міста. Люди, які там проживають, мають занепокоєння, що можуть залишитися без житла. Одні просили голову Львівської обласної ради посприяти у переданні підвідомчих гуртожитків на баланс міської ради, інші – виявили готовність до створення ОСББ й утримання будинку власним коштом.

Варто зазначити, що в місті Червонограді у 22 гуртожитках мешкає понад сто п’ятдесят сімей. Олег Панькевич запевнив мешканців гуртожитків, що обласна рада звернеться до Верховної Ради України і Кабміну стосовно вирішення цієї проблеми. «Як скоро це вирішиться – покаже час, але у будь-якому випадку обласна влада завжди залишатиметься на боці мешканців гуртожитків», – наголосив голова облради.

Низку скарг громадян Олег Панькевич прийняв у письмовій формі, запевнивши, що жодна із них не залишиться поза увагою обласної влади.

Після прийому громадян в приміщенні Червоноградського міськвиконкому голова облради О. Панькевич навідався на майже завершену будову нового пологового відділення Червоноградської міської лікарні, на будівництво якого з бюджету області було виділено кошти.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю обласної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Добротворі були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в їхньому регіоні

В смт.Добротвір були проведені збори громадян ...