Home / Влада працює / В Сокалі прийняли правила щодо утримання домашніх тварин

В Сокалі прийняли правила щодо утримання домашніх тварин

Заповідь Божа гласить: люби ближнього як самого себе. Мудра заповідь. Її смисл дуже глибокий. Тому звертаюсь до мешканців нашого міста: любіть, шануйте місто своє, як свій власний дім. То не інопланетяни нищать нам смітникові ящики, урни, дорожні знаки, крадуть кущі і квіти, обписують стіни будинків, виганяють з дому свійських собак і котів, які потім зграями бігають вулицями Сокаля і страшать мешканців міста. До того ж вони можуть контактувати з дикими лисицями, яких розвелося чимало у лісах, чагарниках і полях ближніх до міста сіл Сокальщини. А це вже взагалі небезпечно. Один відлов собак у нашому місті коштує чотири тисячі гривень. Це немалі гроші. А ще є моральний бік цієї справи. Адже це негуманно. Але поки що іншого виходу нема.

На сесії Сокальської міської ради 23 лютого 2012 року прийняли Правила благоустрою міста Сокаль. У розділі "Утримання домашніх тварин", зокрема, сказано: "утримувати собак на території… будинко-володінь в обладнаних місцях або на прив’язі; щороку реєструвати домашніх тварин та проводити профілактичні щеплення; вигулювати собак на короткому повідку і в наморднику, крім собак дрібних порід…" То обов`язок власників собак  пильнувати, оберігати, ставити їх на облік, а не працівників комунальної служби.
 
Створюються нові підприємства, переважно торговельні, власники яких не укладають угод з КП "Сокальжитлокомунсервіс" на вивезення сміття, однак захаращують ящики своїм непотребом. А поставити урну біля свого підприємства не хочуть. 
 
Громадяни Сокаля, якщо ви любите наше місто, як власний дім, то не засмічуйте його, не виганяйте з домівок своїх чотириногих друзів.
 
Ознайомтесь з Правилами благоустрою і лише виконуйте їх, а ми, в свою чергу, робитимемо все, аби наше місто стало для усіх нас найкращим і найкомфортнішим для життя.
 
Віра ДУМАС, начальник відділу благоустрою і саночистки КП "Сокальжитлокумунсервіс".
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальщина отримає 2 млн. гривень субвенції з державного бюджету

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 ...