Home / Влада працює / Ремонт доріг Сокальщини у 2017 році. Суми коштів та напрямки
об'їзна Сокаля

Ремонт доріг Сокальщини у 2017 році. Суми коштів та напрямки

За інформацією депутата Львівської обласної ради Сергія Касяна, з обласного бюджету на дороги Сокальського району буде виділено 8 млн. грн – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Олександр Новацький.

На дорогу Червоноград-Перетоки – 3 млн. грн. Роботи будуть проведені на відтинку від села Перетоки в напрямку до Скоморох.

Рава-Руська-Гайок – 2,5 млн. грн.

Волиця-Зубків – 500 тис.грн

І ще одна дорога, яка знаходиться в Сокальському районі, Соснівка-Сілець – 2,5 млн.грн. Даний напрямок відстояв колега Сергія Касяна – депутат від Червонограда Ігор Грабінський.

Дане рішення було прийняте в ході засідання комісії розвитку інфраструктури Львівської обласної ради.

Наразі невідомо скільки коштів на дороги буде виділені з державного бюджету.

Тим часом за інформацією Львівської ОДА за кошти від митних платежів цьогоріч відремонтують дорогу Ковель – Червоноград – Жовква (від Червонограда до Жовкви – . Фото).

Додатково ще 47 млн грн з обласного бюджету витратять на ремонт доріг державного та місцевого значення на умовах співфінансування з держбюджетом. 1,69 млн грн передбачено на виготовлення проектно-кошторисної документації капремонтів доріг та мостів, які профінансує держава. Сокальщина має змогу отримати додаткові надходження на ремонт доріг району та міста.

Учасники руху чекають коли нарешті розпочнеться ремонт доріг міста Сокаля. На території міста є ділянки, перетин яких автомобілем загрожує зупинці транспортного засобі на місці :

об'їзна Сокаля

На обїзній міста

ями перед мостом над річкою З.Буг, зі сторони міста

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відновлено автобусне сполучення Червоноград – Рава-Руська

До уваги мешканців громади! Повідомляємо про ...