Home / Влада працює / Тривають ремонтні дороги на відрізку Варяж – Бояничі

Тривають ремонтні дороги на відрізку Варяж – Бояничі

У вівторок, 17 жовтня розпочалися ремонтні роботи на дорозі КПП «Варяж» – Бояничі (О141606).

Ремонтні роботи проводяться на території Варязької сільської ради підрядною організацією ПП
«Сантехмонтаж».

Як зазначила голова Варязької сільської ради Олександра Сухоручко роботами підрядної організації жителі громади задоволені, тепер головне щоб погодні умови дозволили завершити усі ремонтні роботи.

Варязька сільська рада на цей відтінок дороги передбачила 300 тисяч гривень, Сокальська районна рада додала ще 600 тисяч. Сума у 900 тисяч гривень гроші незначні, як для ремонту дороги, яка кілька десятків років не зустрічала ремонтної техніки, але це вже великий плюс для Варязької громади” – додала сільський голова Олександра Сухоручко.

Ремонтують дорогу "ВАРЯЖ - БОЯНИЧІ"

За інформацією сільського голови, на суму у 900 тисяч гривень буде здійснено капітальний ремонт дороги довжиною у 400 метрів.  Також за рахунок спонсорських коштів (ПП “Західний Буг” та ПП”Агролан”), буде здійснено “ямковий” на території сільської ради.

До слова. Згідно програми “Дороги Сокальщини на 2015 – 2017рр.” Сокальська районна рада із бюджету району виділила 14 млн. 950 тис. грн. на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування, які знаходяться на території Сокальського району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Керівники Сокальської районної ради провели виїзну нараду в селі Забужжя

4 січня голова Сокальської районної ради ...