Home / Влада працює / Роботи тривають і будуть завершені

Роботи тривають і будуть завершені

Протягом останніх п`яти-шести років у Сокалі на ділянці між вулицями Українська та Петрушевича внаслідок замулення водовідвідного каналу та підняття рівня грунтових вод, житлові будинки потерпають від води, яка з’явилася в їхніх підвалах. Рішенням сесії міської ради №72 від 18.01.2011 р. затверджено план соціально-економічного та культурного розвитку м. Сокаля на 2011 рік, яким передбачено кошти на капітальний ремонт каналу для відведення поверхневих вод з ділянки підтоплення від вулиці Шептицького до вулиці Окружна в сумі 86340 грн. та на капітальний ремонт трубопереїзду по вулиці Шашкевича-Петрушевича, облаштованому на водовідвідному каналі, в сумі 47640 грн. Земляні роботи по очищенню та поглибленню каналу розпочали в травні. Роботи виконує приватне підприємство "Соріс".
 

З 6 червня приватне підприємство "Сузір’я" розпочинає ремонт трубопереїзду. Протягом червня-липня усі роботи повинні бути завершені, а саме канал та трубопереїзд очищені та поглиблені на проектну відмітку, асфальтне покриття відновлено, земля вздовж каналу розпланована.

Погода для виконання цих робіт сприяє, тому просимо мешканців прилеглих житлових будинків з розумінням ставитись до того, що роботи розпочаті, виконуються і будуть обов’язково завершені.

Олег ОЛІЙНИК,
заступник міського голови м. Сокаля.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівська облрада в 2018 році виділить Сокальщині 6 млн.грн. на ремонт доріг

На Львівщині визначили дороги, які цьогоріч ...