Home / Влада працює / Розмір видаткової частини бюджету Сокаля на 2011 рік – понад 11млн. гривень

Розмір видаткової частини бюджету Сокаля на 2011 рік – понад 11млн. гривень

Депутати Сокальської міської ради на III сесії VI скликання, насамперед, затвердили склад лічильної та редакційної комісій. Взявши за основу порядок денний, який був запропонований, депутати звернули увагу, що були внесені ще "земельні питання", які не розглядалися на засіданнях президії та профільних комісіях, але з огляду на важливість, їх внесли у порядок денний. Також депутат Юрій Товарянський запропонував ще дев’ять питань, але проголосували лише за одне, яке стосується графіку роботи розважальних закладів у Сокалі, інші, після опрацювання у комісіях, ввійдуть у порядок денний наступної сесії. Хоча депутат Ю. Товарянський вважав, що питання "Продаж, надання в оренду приміщень та земельних ділянок має бути виключно повноваженням сесії Сокальської міської ради", рішення сесій міської ради протягом десяти днів публікувати на офіційній сторінці міської ради в Інтернеті, а також проводити відеота аудіозапис сесій і транслювати по кабельному телебаченню, бо вони є актуальними і їх варто розглянути якнайшвидше.

Отже, після патріотичної, практично одностайної позиції депутатів міської ради стосовно приниження імені Героя України Степана Бандери (заява до Президента України В. Януковича щодо скасування Указу Президента України "Про присвоєння С. Бандері звання Героя України") та рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Сокаля С. Бандері", почався розгляд фінансовоекономічного та соціального блоку питань. "Про затвердження бюджету міста Сокаля на 2011 рік” доповідала завідуюча економічного відділу Людмила Ділай, співдоповідав голова бюджетної комісії Юрій Чабан. В обговоренні взяли участь депутати Валентина Михайлевич, Юрій Товарянський та інші. Депутати прийняли рішення про бюджет на 2011й. Встановили загальний обсяг доходів на 2011 рік, проаналізувавши їх, а також пропонували свої пропозиції щодо інших можливих надходжень у бюджет. Затвердили загальний обсяг видатків місцевого бюджету на цей рік в сумі 11531310 грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 9342480 грн. та видатків спеціального фонду 2138830 грн. за функціональною структурою бюджету.

В роботі сесії міської ради взяв участь і виступив голова РДА Микола Мисак. Він подякував депутатам за прийняття бюджету на цей рік, який розглянули оперативно і подавали конструктивні пропозиції, а також підкреслив, що "до бюджету потрібно буде повертатися протягом року, адже є вільні лишки, є державна підтримка. В цьому напрямку треба буде інтенсивно працювати по дохідній частині. А саме використання бюджетних коштів серйозно контролювати". Голова РДА М. Мисак дав пояснення стосовно підвищення тарифів на водопостачання, а також щодо роботи МКП "Сокальводоканал", де є об`єктивні і суб’єктивні причини такого стану. І запевнив, що в цьому питанні депутати міської ради можуть розраховувати на підтримку РДА. До речі, на сесії міської ради була створена робоча комісія, яку очолюватиме заступник міського голови Олег Олійник, в яку увійдуть і депутати, і представники громадськості. Ця комісія вивчатиме питання діяльності згаданого міського комунального підприємства.

Далі міський голова Богдан Зарічний докладно ознайомив присутніх з планом соціально-економічного та культурного розвитку м. Сокаля на 2011 рік. Зокрема, прозвучали такі цифри, що на благоустрій міста, а це: обслуговування мереж зовнішнього освітлення, вартість спожитої електроенергії, утримання цвинтаря, послуги в озелененні, санітарної обробки, збирання, підбирання та транспортування ТПВ; відлові собак; встановлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом  1752300 грн. (із загального фонду). А кошти на капітальні ремонти дахів Сокальських яселсадків комбінованих типів №№1 та 9, приміщення Сокальського ясел-садка комбінованого типу №8 призначені з бюджету розвитку. Із загального фонду мають надійти гроші на поточний ремонт покрівлі яселсадка №5, на виготовлення проектнокошторисної документації по реконструкції міського парку та по проведенню вуличного освітлення по вул. Залізняка, Садовій, Волошковій, Крип’якевича, Кобилянської, Миру, Курмановича, П. Могили, Героїв УПА, Львівської, Яворницького, на очистку меліоративних каналів та пониження водопропускної труби від вул. Окружної до вул. Шептицького, на встановлення відеонагляду по охороні громадського порядку в м. Сокалі, на проведення інвентаризації землі по яслах-садках комбінованого типу та багатоповерхових будинках, на виготовлення проектної документації для індивідуальної забудови. На інші заходи виділятимуть кошти при їх надходженні чи із спецфондів. До цієї програми додалась ще одна – "Наше подвір’я", яка спрямована на покращення благоустрою прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності міста та ОСББ, створення комфорту і затишку на подвір`ях багатоповерхових житлових будинків протягом 2011-2014 років. Головна мета цієї програми – забезпечити належний технічний та естетичний вигляд об’єктів міського благоустрою, а це – капітальний ремонт, реконструкція існуючих тротуарів та внутрішніх прибудинкових проїздів. З цією програмою познайомила присутніх депутат Галина Шклянка. Депутати прийняли обидві програми.

Ще з декількох питань: про скерування вільних лишків, про затвердження штатного розпису та кошторису видатків на утримання міської ради та її виконавчого комітету на 2011 рік доповідала завідувач економічного відділу Людмила Ділай.

Також на сесії розглянуто й інші дуже важливі питання. Рішення про обмеження перебування дітей на вулицях, у розважальних закладах та громадських місцях міста Сокаля у нічний час; про графік роботи розважальних закладів; про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у місті Сокалі в нічний час.

Активно обговорювали питання, подавали свої пропозиції депутати Юрій Товарянський, Віктор Олейчук, Юрій Чабан, Ігор Сидор, Єлизавета Цар, Валентина Михайлевич, Віктор Зіньків та інші.

У "різному" депутат Юрій Товарянський зачитав три депутатські запити: про самовільне захоплення шламонакопичувачів з вмістом шламів; про вжиття заходів щодо незаконної підприємницької діяльності (таксі, будівельні підприємства, торгівля, сфера обслуговування)  ці запити були підтримані депутатами, а останній  про порушення законодавства працівниками міської ради (мається на увазі минулого скликання) щодо виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво  ні. Депутати від ВО "Свобода" зачитали дві заяви. Перша  про політичні переслідування в Україні, друга  про наступ влади Російської Федерації на права і свободи українців.

Міський голова Богдан Зарічний, котрий головував на сесії, намагався вислухати думку кожного депутата, враховував пропозиції і побажання і в конструктивне русло спрямовував роботу сесії.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відновлено автобусне сполучення Червоноград – Рава-Руська

До уваги мешканців громади! Повідомляємо про ...