Home / Влада працює / Розпочалась підготовка до конкурсу мікропроектів на 2018 рік

Розпочалась підготовка до конкурсу мікропроектів на 2018 рік

Завершилось засідання конкурсної ради Львівської обласної ради з проведення конкурсу мікропроектів 2018 року. Як повідомив член ради, депутат облради від Сокальщини Сергій Касян, в ході заходу визначені і затверджені 7 пріоритетних напрямки: освітній, дошкільні навчальні заклади, вуличне освітлення, культура, екологічні ініціативи – вперше визначено такий пріоритет, що включатиме в себе мікропроекти по впорядкуванню парків, скверів, водойм та місць відпочинку, наступні – охорона здоров’я та інші пріоритети. До останнього ввійдуть, зокрема, об’єкти комунальної власності на базовому рівні.

В 2018 році на реалізацію мікропроектів планується виділити з обласного бюджету 100 млн грн, плюс – додаткових 8 млн грн на екологічний напрямок.

За інформацією Сергія Касяна, з приводу написання проектів на конкурс на Сокальщині відбудеться спеціальний семінар. Для участі в ньому запрошуються зацікавлені особи та ініціативні групи з Сокальського району та Червонограда. Захід проходитиме 18 грудня в сесійній залі Сокальської районної ради, початок о 13 годині. Подача проектів в режимі онлайн розпочнеться 11 грудня 2017 року і триватиме до 2 лютого 2018 року включно.

Нагадаємо, останні роки Сокальщина є лідером із написання і реалізації мікропроектів у Львівській області. Таким чином, в 2016 році в районі було успішно реалізовано 83 проекти, і це вивело Сокальщину на І місце серед усіх районів та міст обласного підпорядкування Львівщини. В 2017 році реалізують 50 проектів, з цією кількістю наш район на ІІ місці.

 

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді комунальники засипали аварійну ділянку, в яку вчора потрапив автомобіль

Вчора, 8 грудня ввечері по вул.Корольова ...