Home / Влада працює / Шановні громадяни! Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців.

Шановні громадяни! Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців.

Шановні мешканці Сокальського району! На виконання доручення першого віце-прем’єр-міністра України А. Клюєва від 23.06.2001 р. №31736/1/111, доручення голови Львівської облдержадміністрації від 25.07.2011 р. №63/0/6110 та відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3.11.2010 року №996, відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської РДА в рамках обговорення питання щодо підвищення правової культури учасників виборчого процесу в Україні, в частині ведення Державного реєстру виборців, надає консультації в телефонному режимі та під час проведення особистого прийому громадян з 7 до 16 листопада 2011 року з 8.30 до 17.45 год.

На виборах депутатів до Верховної Pади України, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів були випадки невключення громадян до списку виборців, а також були неточності в написанні прізвища, імені та по батькові, дати народження та неправильної виборчої адреси. Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації звертається до усіх мешканців Сокальського району з проханням прийти і перевірити свої дані.

Особливу увагу звертаю тих виборців, які не змогли проголосувати на виборах депутатів до Верховної Ради України, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів та осіб, які будуть голосувати вперше, тобто ті громадяни, яким виповнилось 18 років. Якщо виборець певний час перебував за кордоном і ставав на консульський облік, відбував покарання, проходив військову службу, в таких випадках для здійснення свого виборчого права необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців. При собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 26, приміщення Сокальської райдержадміністрації, IV поверх. Телефони: 73779, 73778, 73057.

Марія МЕЛЬНИК, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...