Home / Влада працює / Що ви повинні знати про новий метод нарахування субсидій

Що ви повинні знати про новий метод нарахування субсидій

Про це під час брифінгу у вівторок, 3 жовтня, розповів начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомоги департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Гельбич.

За його словами, опалювальний період для субсидіантів, які користуються автономним електро- чи газовим опаленням, розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 15 квітня. Для населення, яке користується центральним опаленням, субсидію перераховуватимуть з часу ухвалення  рішення органу місцевого самоврядування про початок опалювального сезону.

«Окрім того, відтепер при перерахунку субсидій у жовтні враховуватимуть дохід за два квартали цього року, причому за два місяці до початку перерахунку, тобто від  лютого до серпня. Для тих осіб, які не працюють та не перебувають на обліку в центру зайнятості, дохід розраховуватимуть у межах двох прожиткових мінімумів – близько 3200 грн», – зазначив Василь Гельбич.

Як додала директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, весь перерахунок субсидій на новий опалювальний період здійснять автоматично.

Однак, субсидію можуть не продовжити особам, у яких сума заборгованості за комунальні послуги за два місяці складає понад 340 грн.  Також, якщо сума доходу особи за останній період часу збільшилася, субсидію можуть надати у меншому розмірі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Самбірському районі ще одна місцева пожежна команда розпочала свою роботу

1 листопада стало важливою подією для ...