Home / Влада працює / Сокальчани переймали досвід у поляків на міжнародному семінарі

Сокальчани переймали досвід у поляків на міжнародному семінарі

З 28 вересня по 1 жовтня у м. Кошалін (Республіка Польща) проходив третій семінар-тренінг по проекту "Підтримка органів місцевого самоврядування Львівщини у виробленні та запровадженні політики ефективного використання енергії, отриманої з відновлювальних джерел енергії".

Організаторами семінар-тренінгу виступили Львівське регіональне управління Асоціації міст України, спілка громад "Енергоощадні міста", Агенція регіонального розвитку міста Кошалін за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Серед його учасників були представники органів самоврядування різних міст України та Криму.

Сокальщину представляли заступник міського голови м. Сокаля Вадим Кондратюк та міський голова м. Великі Мости Ярослав Ройко.

Під час семінару відбулися зустрічі з президентом м. Кошалін Пйотрем Єдмінським, ректором кошалінської політехніки Романом Дроздом. Його учасники взяли участь у міжнародних торгах EKOTARGI Koszalin, у Міжнародній конференції на тему охорони навколишнього середовища, в тому числі використання відновних та альтернативних джерел енергії. Опісля ми відвідали водозабірну станцію м. Кошалін, очисні споруди, сміттєзвалище, вітрову ферму.

Нині нема сумніву, що майбутнє – за використанням альтернативних джерел енергії, зокрема сонячної енергетики та біогазових установок. Європейські держави у цьому питанні пішли далеко вперед, тож нам є чому у них повчитися.

Вадим КОНДРАТЮК,
заступник Сокальського міського голови, учасник семінару.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...