Home / Влада працює / Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Вже традиційно, як і на кожному засіданні колегії райдержадміністрації, перед розглядом питань, голова райдержадміністрації Микола Мисак ознайомлює присутніх з найважливішими проблемами соціальноекономічного розвитку району. Цього разу голова РДА звертав увагу на непросту ситуацію з виконанням бюджету, пов`язану з певними труднощами, які нині має вугільна галузь. Районна влада у червні виконала зобов`язання перед освітянами, їм виплатили відпускні і кошти на оздоровлення. Це чимала сума. Завдяки скоординованій, копіткій роботі, протягом не одного року, різних гілок влади 283 багатодітним матерям присвоєно звання «Матигероїня». На наступну сесію районної ради готується питання щодо можливості виділення певної суми грошей для зміцнення матеріальнотехнічної бази бюджетних організацій і для підготовки соціальногосподарського комплексу району до роботи в осінньозимовий період.

Цього разу на колегії розглядали два питання, що стосувалися роботи виконавчих комітетів Великомостівської міської та Хоробрівської сільської рад. Доповідали міський голова Ярослав Ройко та сільський голова Володимир Сава, а співдоповідала керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич. Кожен з місцевих голів окреслив загальну соціальноекономічну картину в населених пунктах, акцентував увагу на проблемах.

У Великих Мостах є певні проблеми зі знезалізненням питної води, узаконенням сміттєзвалища, необхідні кошти на закінчення перекриття даху дитсадка, потребує заміни даху школаліцей, є незручності з режимом роботи розважальних закладів, цілком понищене приміщення, яке було так званою кімнатою «шерифа», де перебували дільничні інспектори.

Вже не першу каденцію очолює Хоробрівську сільську раду Володимир Сава, а секретар Любов Костюк працює з 1975 року. Так що тут робота налагоджена дещо краще.

З цих двох питань, після активного обговорення, члени колегії прийняли відповідні рішення.

Про роботу Народних домів району щодо реалізації молодіжної політики доповіла начальник відділу культури та туризму Сокальської РДА Лариса Фарин. Вона також звернула увагу на проблеми: зміщення акцентів у свідомості громад стосовно режиму роботи закладів культури, а також барів і кафе; співпраця з дільничними інспекторами; забезпечення Народних домів музичною апаратурою… Обговоривши ці питання, члени колегії прийняли відповідні рішення.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

червоноградська міська лікарня

На керівника Червоноградської лікарні був лиш один претендент

Вчора конкурсна комісія заслухала претендентів на ...