Home / Влада працює / Ради Львівщини домовилися йти єдиним фронтом

Ради Львівщини домовилися йти єдиним фронтом

4 липня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич провів засідання Асоцації місцевих рад „Ради Львівщини”. На цьому засіданні Олег Панькевич зачитав текст Відозви до українців, який одноголосно підтримали 20 представників керівництва районних рад та двох міст обласного підпорядкування.

У своїх виступах керівники районних рад зазначили, що їхня позиція одностайна – засудження Закону України „Про засади державної мовної політики” та подій 3 липня у Верховній Раді України. Члени Асоціації місцевих рад „Ради Львівщини” наголошували на необхідності координувати свої зусилля та їхати у Київ для підтримки акцій протесту.

Подаємо текст В І Д О З В И  Д О  У К Р А Ї Н Ц І В повністю:

Рубікон перейдено! Третього липня Партія регіонів, комуністи та народна партія у безпрецедентно незаконний спосіб проголосувавши законопроект «Про засади державної мовної політики», посягнули на душу народу і єдиний гарант незалежності держави – мову. Паралельна мова – це паралельна держава на тій самій території, а отже, неминучий антагонізм між окупованим та окупантом. Щоб знищити українців в Україні, треба знищити їхню мову.

Звертаємося до Президента України, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України зупинити брутальний процес руйнування основи Української Держави.

Вимагаємо від керівників обласних і районних державних адміністрацій дати публічну оцінку подіям 3-го липня,  звернутися до Президента України з вимогою не підписувати українофобський закон або подати у відставку зі своїх посад.

Закликаємо громадськість бойкотувати окупаційні установи, посадовців, членів прорежимних партій, а також  бути готовими до виїзду до Києва для участі в акціях протесту та відстоювання своїх прав.     

Задля власного мовного дому і незалежної соборної Української Держави мобілізуймося на безстрокові акції протесту. Зберімося разом, аби засвідчити панування на власній землі, неспинність нашої боротьби та втіленість у власній мові!         

Ми – нація, що завжди знаходила сили на повстання у час найбільшої суспільної темряви. Ми прийняли виклик українофобів і неминуче їх поборемо.

Ставаймо на захист своєї мови, своєї держави, своєї свободи! Врятуймо мову – мова врятує нас!
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Подача води у Червоноград можлива із перебоями: сталася аварія на Бендюзькому водозаборі

На Бендюзькому водозаборі сталася аварія. В ...