Home / Влада працює / У Червонограді відбулося урочисте відкриття пологового відділення

У Червонограді відбулося урочисте відкриття пологового відділення

 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 
Відділ інформації та зв`язків з громадськістю
 
Адреса: 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка 18, кімн. 346
 
Тел./факс: (032) 2999-831, 2999-832
 
E-mail: press.lvivoblrada@gmail.com
 
У Червонограді відбулося урочисте відкриття пологового відділення центральної міської лікарні
 
26 жовтня голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь в урочистому відкритті пологового відділення Червоноградської центральної міської лікарні на 40 місць.
 
Пологове відділення у Червонограді реконструювалося з 2007 року і, завдяки ініціативі місцевих та обласних депутатів, сьогодні завершене. 
 
Ярослав Качмарик зазначив: «Депутати працювали над питаннями фінансування реконструкції цього пологового відділення і знаходили потрібні кошти. Дуже відповідально відкривати саме такі заклади, оскільки на них дивляться з надією – з надією на те, що мами будуть виходити звідси здоровими і з прекрасними дітьми. Дуже важливо, щоб лікарі закладу були забезпечені необхідним медичним устаткуванням, мали гідну зарплату. Думаю, що в нинішніх умовах, коли не завжди з державного бюджету є допомога, здійснити це доволі складно. Депутати обласної ради завжди відчувають відповідальність перед територіальними громадами і працюють, щоб подібні заклади були в інших районах теж.
 
Хай Боже благословення буде над цим пологовим відділенням, нехай кожен день у цьому прекрасному будинку народжуються діти».
 
Зазначимо, що реконструкція пологового відділення Червоноградської центральної міської лікарні здійснювалася коштом обласного та державного бюджетів. 
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На території Львівської та Волинської областей планують створити новий біосферний резерват

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ...