Home / Влада працює / В Червонограді депутати від Самопомочі заблокували прийняття рішення про затвердження договорів на прийом львівського сміття

В Червонограді депутати від Самопомочі заблокували прийняття рішення про затвердження договорів на прийом львівського сміття

23 березня, на сесії Червоноградської міськради через демарш депутатів фракції «Самопомочі» не було прийняте рішення про затвердження договорів на прийом львівського сміття.

Про це 24 березня у коментарі IA ZIK повідомив міський голова Червонограда Андрій Залівський.

Як повідомив мер, на сесії фракція «Самопоміч» запропонувала прийняти політичне рішення щодо блокади на Донбасі. Йшлося про покарання винних у розгоні блокувальників, звільнення їх з посад.

«Я пояснив, що ми не займаємося розслідуванням злочинів та іншими моментами. Фракція наполягала, щоби розглядати це питання. Питання двічі не набрало потрібної кількості голосів. Тоді депутати «Самопомочі» зі вигуками «Слава Україні!» залишила залу», – повідомив А.Залівський.

Депутати «Самопомочі» пішли геть, не дочекавшись розгляду сміттєвого питання.

«Після такого демаршу для прийняття рішення щодо сміття забракло голосів. До кінця засідання прийшли лише троє із семи депутатів «Самопомочі». Але за цей час зал покинули інші депутати, які готові були голосувати, але з тих чи інших причин пішли, бо подивилися, що «Самопомочі» це непотрібно», – повідомив мер.

Попри те, з його слів, Червоноград на виконання рішення обласної комісії ТЕБ і НС прийме 600 тонн львівського сміття. Затверджуватимуть підписані угоди на сесії вже 25 квітня.

«Якби не демарш «Самопомочі» учора на сесії було би проголосовано це рішення. Минулого і вже цього року ми такі рішення приймали», – додав А.Залівський.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

медики в Червонограді отримають нові автомобілі

Червоноградські медики для надання первинної допомоги отримають нові автомобілі

Як повідомила керівник Червоноградського Центру надання ...