Home / Влада працює / Біля лісу неподалік села Хоробрів відбулась висадка молодих дерев

Біля лісу неподалік села Хоробрів відбулась висадка молодих дерев

У ці вихідні в районі лісу неподалік села Хоробрів відбулась висадка дерев. Учасниками акції стали працівники виконкому та керівництво Сокальської міської ради, члени спілки учасників АТО Сокаль-Червоноград, депутати райради, працівники Сокальського районного військового комісаріату і кореспондент радіо «Сокаль».

Ініціатором заходу виступило Сокальське дочірнє лісогосподарське підприємство «Галсільліс», на чолі із директором – депутатом Сокальської райради Миколою Дем’яновичем. Посадка молодих дерев дуба, ясена і ялиці проводилась на терені в понад 1 га. Лісники провели інструктаж, навчили як правильно користуватись спеціальним інструментом – мечом Колесова. Чудова погода і підготовлені умови сприяли роботі учасників акції.

Звісно ж, плодами своєї роботи вони зможуть насолодитись сповна за 70-100 років, коли на цій ділянці повстане ліс із великими дубами і ясенами, проте вже зараз приємно розуміти, що легеням Сокальщини таки бути.

Лісники подякували усім, хто брав участь в заході, організувавши чудовий обід. Варто зазначити, що посадка дерев в районі проводиться щороку навесні або ж восени. Сокальська міська рада та депутати районної ради є її постійними  учасниками. Усі охочі можуть долучитись до схожих заходів, лісники обіцяють забезпечити посадковим матеріалом та інструментом, від вас – бажання попрацювати, а разом із цим зробити добру справу та відпочити на природі. Про проведення акцій обов’язково буде повідомлено заздалегідь, слідкуйте за оголошеннями та анонсами на хвилях радіо «Сокаль».

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...