Home / Влада працює / В Добротворі були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в їхньому регіоні

В Добротворі були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в їхньому регіоні

В смт.Добротвір були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в цьому регіоні. Мова, зокрема, йшла про ремонт шляху Рава-Руська – Гайок. Про це радіо «Сокаль» повідомив селищний голова Добротвора Роман Ніколаєв.

На заході представники громади вирішили провести в період часу 18-22 червня громадські слухання. Зараз розпочався ремонт дороги зі Старого Добротвора в напрямку Гайка. Як зазначив Роман Ніколаєв, мешканці попередили владу, що у випадку припинення робіт вони вийдуть на мирну акцію протесту.

Нагадаємо, раніше через поганий стан дороги перевізники попередили про припинення перевезень пасажирів до сіл Старий Добротвір, Стриганка і Тишиця. Тоді добротвірська громада та мешканці найближчих сіл попередили обласну владу і владу Кам’янко Бузького району про радикальні дії, аж до перекриття траси Львів-Луцьк. Ще до дати проведення зборів громади, в бік Добротвора була направлена важка ремонтна техніка.

Згодом, прес-служба Львівської ОДА поширила інформацію, що на дорозі Стриганка-Старий Добротвір розпочались ремонтні роботи. Про це повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло. За його словами, підрядна організація  ТзОВ «Шляхо ремонтне будівельне управління – 65» виконує роботи з влаштування основи. Ремонт здійснюються за рахунок коштів обласного бюджету, а також фінансів, що передбачені на експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення із Державного дорожнього фонду.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді з 1 грудня всі маршрутки будуть обладнані GPS навігатором

Що нового буде у міських транспортних ...