Home / Влада працює / В Сокалі незаконно зливають відходи підприємства в каналізацію

В Сокалі незаконно зливають відходи підприємства в каналізацію

Останнім часом на телефон диспетчерської служби КП «Сокальводоканал» надходили скарги про те, що в районі вулиці Героїв УПА, що прилягає до об’їзної дороги в Сокалі, відчувається сильний неприємний запах. І це, на думку дозвонювачів, пов’язано із засміченою каналізацією. Аварійні бри-гади, які виїжджали на виклики, не виявили порушень в системі каналізації, але запах дійсно відчувався. Тож обстежили весь каналізаційний колектор в цьому районі. І знайшли причину.

9 серпня на території виробничої бази, що належить підприємцю О. Сорочинському, було виявлено, що з автоцистерни (вона є власністю СП «Скомекс») злили 10 тонн відходів переробки молока. Результати аналізів відібраних проб показали, що концентрація забруднень по окремих показниках перевищує гранично допустимі норми в 39 разів!!! Водій автомобіля спочатку намагався пояснити, що заїхав сюди, щоб відремонтувати авто, але зрештою визнав, що відходи на цій території зливав не вперше. Наші працівники склали акт та перекрили вихід з каналізаційного колодязя, щоб не допустити скидів високотоксичних стічних вод.

Про виявлене порушення повідомили власника території О. Сорочинського і директора спільного українсько-німецького підприємства «Скомекс» В. Захарка. Обидва запевнили, що не причетні до цього зливу і не давали на це відповідних дозволів та розпоряджень водію.
Матеріали по даному випадку передано на розгляд головного санітарного лікаря району.

Хочеться сподіватись, що належні висновки будуть зроблені і надалі сокальців не чекатимуть подібні сюрпризи.

Тарас РИБІЦЬКИЙ, директор КП «Сокальводоканал».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...