Home / Влада працює / В Сокалі вручили автомобіль інваліду війни

В Сокалі вручили автомобіль інваліду війни

29 грудня в Сокальській райдержадміністрації урочисто вручили ключі від автомобіля інваліду війни ІІ групи, жителю с. Себечів, Івану Василишину. Разом з ним приїхали дружина Євфенія, сини Іван та Василь, внук Сергій, які з радістю сприйняли звістку про це. Адже літній чоловік чекав цього з 17 травня 2005 року.
– Ми тут зібралися з приємної нагоди, щоб передати великий дарунок від української держави для інваліда Другої світової війни ІІ групи Івана Василишина, – сказала керівник апарату РДА Марія Христинич.  Вона розповіла про життя родини, якій випала непроста життєва стежина.
Іван Миколайович народився у 1921 році в Турківському районі, тоді Дрогобицької області, в родині, де виховувалося семеро дітей. Воював на фронтах Другої світової війни. Повернувся у рідне село Дидєво і одружився у 1946 році з пані Євфенією. У 1952ому їх переселили на Сокальщину, в Себечів. На той час середущому сину Василеві було лише шість тижнів від народження. Поселили їх разом з батьками в одній хаті, бо село було майже зруйноване. Залишилося лише декілька хат. Іван Василишин працював механізатором у колгоспі, а Феня Михайлівна – в ланці, а потім – дояркою. Нині вони на заслуженому відпочинку. Подружжя виховало чотирьох синів, дочекалося 8 внуків та 9 правнуків. А здесь вы можете купить .
Зі словами привітань до присутніх звернулася заступник начальника головного управління соціального захисту населення ЛОДА Оксана Яковець, яка зазначила, що у 2012 році влада Львівщини зробила чимало добрих справ на підтримку соціально незахищених верств населення – починаючи від виплат додаткових соціальних допомог, закінчуючи врученням ордерів на квартири та ключів від автомобілів. Відповідно до соціальних ініціатив Президента України триває процес забезпечення спеціальним автотранспортом жителів Львівщини, які потребують допомоги та підтримки держави. Пані Оксана розповіла, що розподіл автомобілів для інвалідів здійснюється відповідно до «Порядку забезпечення інвалідів автомобілями», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №999 від 19.07.2006 року.
За кошти Держбюджету 2012 року до головного управління соціального захисту населення для забезпечення інвалідів області надійшло 79 автомобілів, з них 57 вже вручили. А у переддень Нового року один з новеньких автомобілів Запорізького автозаводу знайшов свого власника на Сокальщині.
– Мені приємно, що в останні дні 2012 року, року дуже непростого, але визначального для нас, ми з Вами дочекали уваги від держави.
Опісля заступник начальника головного управління соціального захисту населення ЛОДА О. Яковець вручила пану Іванові пакет документів та ключі від автомобіля «Daewoo Sens». «Цей автомобіль – лише маленька крапля уваги до вас з боку держави. Нехай він служить Вам довго і справно, і нагадує, що держава і керівництво області, керівники всіх структур, які опікуються соціальним захистом громадян, Вас пам’ятають і дбають», – сказала вона.
Івана Василишина та його родичів з довгожданим отриманням автомобіля також привітала голова райдержадміністрації Наталія Карташова. Вона наголосила, що покращення рівня життя та добробуту найбільш вразливих верств населення є пріоритетним напрямом соціальної політики нашої держави. І побажала присутнім та їх сім’ям здоров’я, щастя, всіляких життєвих гараздів, а родині Василишиних, щоб довгоочікуване авто стало їм надійним помічником у побуті.
Розчулений власник нового «Daewoo Sens» Іван Василишин щиро подякував представникам влади за подарунок, бо чекав на нього понад сім років.
А згодом додали доброго настрою вихованці фольклорного колективу Сокальської школи мистецтв ім. Віктора Матюка (керівник Тетяна Гнатюк), які українськими колядками повіншували присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим.
Опісля настоятель УАПЦ м. Сокаль о. Володимир Жарський освятив новий автомобіль.
Іван Миколайович водійських прав не має. Возити його будуть син та внук. Після освячення за кермо автомобіля сів син Іван, який і повіз батьків додому в Себечів.
Недарма кажуть, що напередодні Нового року трапляються різні дива. Лише треба вірити в це.
Любов ПУЗИЧ.

 

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...