Home / Влада працює / В Сокалі блокували об’їзну через поганий стан доріг міста

В Сокалі блокували об’їзну через поганий стан доріг міста

Багато було написано, сказано – особливо останнім часом щодо стану доріг міста Сокаля. Через найбільшу біду міста розгорнулися емоційні баталії між владою міста та району. Але це не аж ніяк не вирішує даної проблеми і не покращує життя мешканців. Червоноград, Львів – міста, в яких вже понад тиждень триває поточний ямковий ремонт.

На попередній сесії Сокальської районної ради під час сесії не раз виникала емоційна розмова між депутатами, мером міста та небайдужими слухачами, які зібралися в залі.

Голова Сокальської районної Микола Пасько повідомляє, що сьогодні громада сокальчан частково перекрили дорогу, щоб звернути увагу влади району і міста до стану доріг :

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

в Сокалі блокували дорогу через поганий стан покриття

Голова районної Ради повідомляє на своїй сторінці у фейсбук, що підрядник не міг завершити ремонт об’їзної дороги через неякісне виконання водовідведення : “А я пригадую, як той підрядник плювався, коли каток заїжджав на канаву засипану не піском і щебенем, а землею, тому основа просідала. І керівник тої фірми відмовився класти там асфальт – бо, каже, мені не так гроші бюджетні потрібні, як своє чесне ім’я зберегти.” – повідомляє Микола Пасько.

Мер міста Сокаля Vadym Kondratyuk  надає фото будівництва водовідведення об’їзної :

водовідведення

водовідведення

Відстоювався цей рів більше 2х тижнів і осадки ніякої не дав, навіть не зважаючи на те що тудою їздили великогабаритні вантажівки з глиною та цеглою – зауважує Голова міської ради м.Сокаль Вадим Іванович Кондратюк. Хоча потрібно зауважити, що дана ділянка дороги просідає постійно. Час від часу її посипають, засипають – рятує ситуацію до першого більшого дощу.

Відео :

Дорога не була завершена минулого року тому, що техніку перекинули доробляти дорогу Червоноград-Радехів, а потім зупинили завод і у підрядника не було асфальту. Я чудово пам’ятаю, оскільки разом з кількома депутатами міської ради перекривали вул.Українську та Об’їзну в нічний час, щоб автомобілями не їздили по свіжопокладеному асфальті. Тоді ж у ночі всі роботи були завершенні підрядником і завод зупинився. Тоді не освоїли 185 000 грн, яких також є недостатньо для ремонту цієї дороги. Після досить складної зими зруйнувались багато доріг, у тому числі і Об’їзна – відповідає Голові райради мер міста.

Зараз у жахливому стані знаходиться частина цієї дороги від храму на Об’їзній, на самому перехресті з вул.Українською та від новобудов до перехрестя з вул.Тартаківською та цілий ряд інших ділянок цієї дороги. Лише силами міської ради вирішити це питання неможливо. Саме тому ми й просимо співфінансування з районного бюджету!!! Ми не можемо використати усі гроші міського бюджету на тільки на цю дорогу і не ремонтувати комунальних доріг, а їх чимало. Тільки на перше півріччя 2017 року ми плануємо провести ремонтні роботи на цілому ряді доріг – по вул.Українській, перехрестя Тартаківська – Шашкевича, Драгоманова, Чайковського, Сонячна, Героїв УПА поблизу будинків №20-23, №26-29, № 32, №45-47, №53-54, №60-62, Шетицького, 155-149, Кармелюка, Шевченка, Котляревського, Семенюка, Я.Мудрого, Петрушевича, паркування в центрі міста. Появились нові ями по центральних вулицях Шептицького та Шашкевича, на які також потрібно шукати гроші з міського бюджету та ремонтувати… А на прохання допомогти з Об’їзною, ми побачили лише глузливу посмішку.

Вадим Іванович запрошує усіх небайдужих відвідати завтра сесію районної ради. На його думку місто, в якому проживає майже третина населення району і яке наповнює також районний бюджет, заслуговує на допомогу у ремонті Об’їзної.

В свою чергу Мар’яна Климців  – депутат Сокальської міської ради завтра у вівторок 4.04.2017 о 10:00 усіх, кому не байдужа доля Сокаля, просить прийти на сесію Сокальської районної Ради і продовжити дискусію відносно наших доріг :

Від адміністрації порталу хочеться додати щоб у вирішенні даного питання було менше емоцій і більше конструктиву. Адже ми всі користуємось шляхами міста, району. У місті Червоноград та Львів ремонтні роботи тривають вже понад тиждень. У Львові – ще раніше. Підрядник ремонтує дороги навіть у неділю – адже рівна дорога комусь може врятувати життя.

Дороги без ям усім нам!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...