Home / Влада працює / В Сокалі відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП “Фронт змін”

В Сокалі відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП “Фронт змін”

У неділю, 3 квітня, в м. Сокаль відбувся турнір з мініфутболу на кубок РО ПП «Фронт змін». В змаганнях взяли участь молодіжні команди Сокальського району, міст Сокаля та Червонограда.

«Найголовніший здобуток сьогоднішньої події те, що ми в черговий раз привернули увагу молодих людей до здорового способу життя і підтримали реноме Сокальщини, як найспортивнішого району Львівської області. Минулого року наша районна організація ПП «Фронт змін» брала участь в будівництві  єдиного в Сокалі спортивного дитячого майданчика, який відвідав народний депутат України, наш лідер Арсеній Яценюк. Нині – це досить представницькі змагання, які, до речі, відбулись за ініціативи клубу молоді громадської організації «Фронт змін» та його координатора – Володимира Пограничного», –  розповів голова Сокальської РО ПП «Фронт змін» Микола Пасько.

Серед восьми команд учасниць третє місце посіли представники м. Сокаль, друге – спортовці с. Теляж, а кубок переможця отримали молоді футболісти зі селища Жвирка. Всі команди були відзначені грамотами, а фіналісти отримали в подарунок футбольні м’ячі.

Символічно, що  цей турнір проходив в чудовий весняний день, коли в природі відбуваються очікувані процеси оновлення і позитивних змін, а молодь завжди підтримує такі зміни.

Олександр НОВАЦЬКИЙ, журналіст.

ї

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...