Home / Влада працює / В Сокалі влада району обговорила пілотний в Україні проект бізнес-інкубаторів

В Сокалі влада району обговорила пілотний в Україні проект бізнес-інкубаторів

У Сокальській районній раді 11 листопада відбулась зустріч голови районної ради Ігоря Дацюка, першого заступника голови РДА Володимира Катерини, Сокальського міського голови Богдана Зарічного, заступника міського голови Вадима Кондратюка з директором Інституту трансформації суспільства Олегом Соскіним, на якій обговорено пілотний в Україні проект бізнес-інкубаторів.

Олег Соскін зазначив, що європейські країни досягли успіху і розвитку на основі малого і середнього бізнесу. Для стимулювання розвитку бізнесменів і первинного підприємництва необхідна відповідна інфраструктура, основою якої можуть бути «бізнесінкубатори». Це організація, яка надає на певних умовах і на певний час спеціально обладнані приміщення та інше майно суб`єктам малого та середнього підприємництва, що розпочинають свою діяльність, з метою сприяння у набутті ними фінансової самостійності. Головний акцент робиться на місцевий розвиток і створення робочих місць.

У цьому Україна може перейняти польський досвід, адже сьогодні у Польщі функціонує більше 30 технопарків і 50 бізнес-інкубаторів, що значною мірою посприяло економічному розвитку цієї країни. Головною метою програми інкубації є підготовка і випуск успішних підприємств, що є фінансово життєздатними й автономними.

Оксана ПРУС.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...