Home / Влада працює / В Сокалі з 1 грудня нові тарифи на воду, тим часом борг населення перед підприємством – 240тис. гривень
Директор Сокальводоканал Ігор Лащук
Директор Сокальводоканал Ігор Лащук

В Сокалі з 1 грудня нові тарифи на воду, тим часом борг населення перед підприємством – 240тис. гривень

Вже вдруге на засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради виноситься питання щодо встановлення нових тарифів для водопостачання та водовідведення. Ще 21 вересня це питання було розглянуто членами виконавчого комітету і відправлено на доопрацювання.

Відтак, вже в понеділок, 6 листопада керівник КП «Сокальводоканла» Ігор Лащук, знову представив на розгляд присутніх доопрацьований проект рішення щодо встановлення нових, економічно-обгрунтованих цін на водопостачання та водовідведення. Він зазначив, що сокальчани будуть платити за їх послуги 19.75 грн. Установи та підприємства – 20.61 грн Перегляд тарифів на послуги водопостачання та водовідведення зумовлені передусім зростанням витрат на оплату електроенергії, витрат на оплату праці, зростанням цін на матеріали, збільшенням ставок податків та зборів.

Стабільна робота стратегічного для життєдіяльності міста комунального підприємства «Сокальводоканал» знаходиться у прямій залежності від того, як сплачують за спожиті послуги з водозабезпечення та водовідведення абоненти. Прикро, але борг населення перед підприємством становить сьогодні становить 240 тис грн. За словами Ігоря Лащука, це в основному вже дуже давні борги неблагополучних сімей. Водночас, багато абонентів звернулись в комунальне підприємство, щоб їм реструктуризували заборгованість за водопостачання і водовідведення. Завдяки цим заходам люди зменшують борги, а підприємство отримує кошти.

В результаті виконком Сокальської міської ради погодив нові тарифи для водопостачання і водовідведення. Вони вступлять у силу з 1 грудня.

Радіо Сокаль

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

затримано голову рда за хабар

Співробітники СБУ у Львівській області затримали на хабарі голову однієї з районних державних адміністрації

Співробітники Управління СБ України у Львівській ...