Home / Влада працює / У Сокальському районі – новий підрозділ Державної міграційної служби

У Сокальському районі – новий підрозділ Державної міграційної служби

Відповідно до Указу Президента від 6 квітня 2011 року №405 «Про затвердження Положення про Державну міграційну службу України» в Україні створена та функціонує Державна міграційна служба (ДМС України). Основним завданням ДМС є – внесення пропозицій щодо формування державної політики та її реалізація у сфері міграції (імміграції та еміграції), громадянства, реєстрації та зняття з реєстрації фізичних осіб, видача паспорта громадянам України, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів тощо.

У Сокальському районі створений та функціонує Сокальський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області за адресою: м. Сокаль, вул. Міцкевича, 9 (приміщення Сокальського районного відділу міліції).

 Прийом громадян проводиться за наступним графіком роботи: понеділок – вихідний, вівторок – 9.00-18.00 год., середа – 10.00-19.00 год., четвер – неприйомний день, п’ятниця – 10.00-19.00 год., субота – 9.00-13.00 год., неділя – вихідний день. Обідня перерва – 13.00-14.00 год.

Подання документів до Сокальського РВ ГУ ДМС України у Львівській області здійснюється громадянами особисто, а в разі потреби – надання дозволу власником житла з обов’язковою присутністю власників житла, а також з наявними підтверджу-ючими документами про право власності та будинковими книгами.

Володимир ГУРАЛЬ,  т. в. о. начальника Сокальського РВ ГУ державної міграційної служби  України у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді та Сокалі опалювальний сезон розпочнеться із затримкою

16 жовтня очільник департаменту розвитку та ...