Home / Влада працює / Все повинно бути законним!

Все повинно бути законним!

 «Голос знад Бугу» неодноразово повідомляв про те, що на Бояницькому шламонакопичувачі представники ТзОВ «Пром Інвест Капітал» незаконно проводять підготовчі роботи до вивезення шламів з шламонакопичувача.

 
Як розповів землевпорядник Савчинської сільської ради, депутат районної ради Василь Панченко, зараз ситуація тут покращилася. На останній нараді в Сокальській райдержадміністрації, на якій головував заступник голови РДА Ігор Кущак, власника будівлі та ТзОВ «Пром Інвест Капітал» зобов’язали виготовити усі необхідні документи, і лише тоді розпочинати будьякі роботи. Власник будівлі шламонакопичувача Богдан Бучак нарешті почав виготовляти проекти водовідведення, землеустрою та інші дозвільні документи. Представники підрядника та власник будівлі наразі погоджують документи в управлінні Держкомзему в Сокальському районі. Нині роботи на Бояницькому шламонакопичувачі припинили. Це питання перебуває на контролі в тимчасової комісії, яку створили при райдержадміністрації, а також в правоохоронних органах та Службі безпеки України. 
 
За словами заступника голови райдержадміністрації Ігоря Кущака, поки що жодних дозвільних документів від ТзОВ «Пром Інвест Капітал» у Сокальську райдержадміністрацію не надходило. Тому попередня заява від вищевказаного товариства про оренду земельної ділянки колишнього Бояницького глиняного кар’єру наразі не може бути задоволена.
 
Ольга ДИЛИН.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Гірнику встановлять додаткове вуличне освітлення

На традиційній щовівторковій нараді міським головою ...