Home / Влада працює / Закінчили розслідування кримінальної справи про хабарництво

Закінчили розслідування кримінальної справи про хабарництво

В квітні 2011 року прокуратура району закінчила розслідування кримінальної справи про обвинувачення працівника державної лісової охорони ДП "Жовківський лісгосп" за ч. 2 ст. 368 КК України (одержання хабара, поєднане з вимаганням хабара) та ч. 3 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем працівником правоохоронного органу).

Встановлено, що обвинувачений, будучи членом державної лісової охорони, тобто працівником правоохоронного органу та службовою особою, керуючись корисними мотивами, в березні 2011го вимагав та отримав від одного з мешканців Сокальського району хабар за нескладання стосовно останнього протоколу про адміністративне правопорушення вимог лісового законодавства щодо незаконної порубки лісодеревини, після чого був затриманий працівниками міліції.

Кримінальна справа скерована в Сокальський районний суд для розгляду по суті. На даний час триває судовий розгляд.

Згідно з санкцією ч. 2 ст. 368 КК України обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п"яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Володимир ГРИНЬКІВ,
старший слідчий прокуратури Сокальського району, юрист 1 класу.          

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальщина отримає 2 млн. гривень субвенції з державного бюджету

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 ...