Home / Влада працює / Звітував міський голова Великих мостів

Звітував міський голова Великих мостів

Минув рік, як міським головою м. Великі Мости обрали Ярослава Ройка. Минулої неділі він звітував перед виборцями. Великомостівчани зійшлися у Народному домі, щоб послухати голову міста, на зустрічі були присутні члени виконкому, депутати міської ради. Присутні мали змогу акцентувати увагу на питаннях, які є важливі для мешканців Великих Мостів. Були зауваження стосовно водовідведення, а саме: очистки каналів, які замулені, через що вода  затоплює людські городи. Вели мову про те, аби продовжувати роботу по освітленню вулиць, а також стосовно роботи кафебару "Затишок". Вирішили створити громадське формування, яке б пильнувало за порядком у місті.

Гострих, дискусійних питань на зустрічі не торкалися. Міський голова Ярослав Ройко звернувся до жителів індивідуального сектора, аби ті замовляли у комунальників спеціальну машину для вивезення сміття, а не засмічували узбіччя лісу.

Любителі футболу відзначали успіхи ФК "Рата", на розвиток футболу у Великих Мостах під певну програму були закладені кошти, приділена більша увага цьому виду спорту, і вже є результат.

Оксана ПРУС.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

медики в Червонограді отримають нові автомобілі

Червоноградські медики для надання первинної допомоги отримають нові автомобілі

Як повідомила керівник Червоноградського Центру надання ...