Home / ВРУ 2012 / Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 15 частина

Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 15 частина

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461310
Межі: Сокальська центральна районна лікарня, інфекційне відділення;
адреса: лікарня, к. 2,
вул. Шашкевича, 100, м. Сокаль
Голова комісії – Бадецький Ігор Ігорович, 1983 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Заступник голови комісії – Салагуб Юлія Мар’янівна, 1989 р.н., політична партія Всеук-раїнське об’єднання "Свобода".
Секретар комісії – Парфенюк Ігор Ігорович, 1977 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Члени комісії:
Волошин Сергій Іванович, 1952 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Ганіткевич Галина Григорівна, 1985 р.н., Народна Партія.
Ганіткевич Зоряна Григорівна, 1993 р.н., Політична партія "Держава".
Ільчишин Данія Михайлівна, 1946 р.н., фракція комуністів.
Істоміна Тетяна Любомирівна, 1986 р.н., фракція Партії регіонів.
Козакевич Ірина Миколаївна, 1987 р.н., Молодіжна партія України.
Матичка Надія Степанівна, 1962 р.н., Партія "Союз".
Музика Віктор Євгенійович, 1985 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Попова Лідія Василівна, 1947 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Романяк Олег Іванович, 1961 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Сидор Надія Іванівна, 1945 р.н., Партія регіонів.
Скалецька Любов Михайлівна, 1955 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Цимбал Алла Володимирівна, 1963 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демок-ратичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Цимборський Ярон Іванович, 1947 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Чемерис Руслан Володимирович, 1987 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народ-на Самооборона".
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461311
Межі: Сокальська центральна районна лікарня;
адреса: лікарня, к. 2
вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Сокаль
Голова комісії – Гарасимчук Марія Йоси-фівна, 1983 р.н., Партія "Солідарність жінок України".
Заступник голови комісії – Грицай Ольга Володимирівна, 1965 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Секретар комісії – Яніцька Зоряна Пет-рівна, 1989 р.н., політична партія Всеукраїн-ське об’єднання "Батьківщина".
Члени комісії:
Віглінська Наталія Ярославівна, 1974 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Войціцька Ольга Євгенівна, 1969 р.н., фракція комуністів.
Друль Павло Васильович, 1970 р.н., фракція Партії регіонів.
Калинівський Олег Михайлович, 1945 р.н., політична партія Народний Рух України.
Кліванець Роман Михайлович, 1962 р.н., Політична партія "Держава".
Козярський Роман Харитонович, 1957 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Кріль Андрій Володимирович, 1981 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Музика Павло Ігорович, 1988 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Олитюх Галина Петрівна, 1977 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Подолюк Любов Павлівна, 1966 р.н., Партія "Віче".
Приставська Марія Михайлівна, 1986 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Трінька Андрій Васильович, 1991 р.н., Партія регіонів.
Шеремета Марія Ігорівна, 1980 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Шмирка Олег Миколайович, 1987 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Яніцька Тетяна Михайлівна, 1961 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461312
Межі: Сокальська центральна районна лікарня, туберкульозне відділення;
адреса: лікарня, к. 2,
вул. Підкови, 4, м. Сокаль
Голова комісії – Михальчук Надія Мирославівна, 1979 р.н., Партія регіонів.
Заступник голови комісії – Багрій Олександра Мирославівна, 1945 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Секретар комісії – Савкова Марія Воло-димирівна, 1947 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Члени комісії:
Бонцьо Адріана Іванівна, 1986 р.н., Партія вільних демократів.
Величко Марія Іванівна, 1987 р.н., фракція Партії регіонів.
Гелета Ірина Миколаївна, 1981 р.н., депутат-ської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Гнатюк Оксана Євгенівна, 1972 р.н., фракція комуністів.
Гулявська Олена Ярославівна, 1969 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Кипибіда Тетяна Миколаївна, 1989 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Лисяк Ігор Дмитрович, 1975 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Подлевська Надія Володимирівна, 1949 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Смусь Микола Васильович, 1951 р.н., Полі-тична партія "Європейська партія України".
Сосновська Олександра Михайлівна, 1961 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Телегіна Наталія Ігнатівна, 1953 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Токарська Галина Петрівна, 1976 р.н., Партія "Солідарність жінок України".
Федашко Зінаїда Володимирівна, 1966 р.н., Політична партія "Держава".
Швець Євгенія Володимирівна, 1956 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Шоломинська Любов Григорівна, 1972 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461313
Межі: Угнівське відділення Белзької районної лікарні;
адреса: лікарня, к. 2,
вул. Равська, 19, м. Угнів
Голова комісії – Лінтур Андрій Володими-рович, 1985 р.н., Партія вільних демократів.
Заступник голови комісії – Кней Діана Володимирівна, 1919 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Секретар комісії – Татаріна Галина Миколаївна, 1960 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Члени комісії:
Бенюк Наталія Володимирівна, 1990 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Білоус Людмила Миколаївна, 1941 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Брошко Вікторія Вікторівна, 1980 р.н., Народна Партія.
Гарасимчук Богдан Мирославович, 1983 р.н., Політична партія "Народно-трудовий союз України".
Губені Галина Едуардівна, 1966 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Джуджук Оксана Михайлівна, 1983 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Копитчак Леся Степанівна, 1979 р.н., політична партія Народний Рух України.
Мазур Мар’яна Романівна, 1990 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Мазур Надія Миколаївна, 1986 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Марків Андрій Степанович, 1964 р.н., фракція Партії регіонів.
Марків Володимир Андрійович, 1987 р.н., Партія регіонів.
Саф’ян Тетяна Степанівна, 1972 р.н., Соці-ально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".
Фартушна Марія Михайлівна, 1985 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Щур Оксана Миколаївна, 1974 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Яцків Валентина Юріївна, 1987 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461314
Межі: Белзька районна лікарня;
адреса: лікарня, к. 2,
вул. 8 Березня, 11, м. Белз
Голова комісії – Делінкевич Наталія Борисівна, 1986 р.н., Соціал-демократична партія України (об’єднана).
Заступник голови комісії – Мусієнко Сергій Миколайович, 1972 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Секретар комісії – Максимович Ірина Михайлівна, 1979 р.н., партія Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина".
Члени комісії:
Думич Наталія Петрівна, 1970 р.н., Політична партія "Молодь до ВЛАДИ".
Ковтун Вікторія Миколаївна, 1987 р.н., Партія регіонів.
Кордонський Олег Володимирович, 1976 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Крута Юлія Степанівна, 1990 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Лащівська Оксана Євгенівна, 1973 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Масник Ігор Стефанович, 1972 р.н., Партія "Союз".
Матвіяс Тарас Миколайович, 1982 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Мусієнко Олександра Ігорівна, 1977 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Насткевич Галина Орестівна, 1964 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Пасєка Іванна Теофілівна, 1948 р.н., Партія "Віче".
Плахтина Орися Ярославівна, 1989 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Сенюк Ірина Євгенвіна, 1970 р.н., депутат-ської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Сободило Галина Семенівна, 1979 р.н., Народна Партія.
Терендій Роман Ярославович, 1956 р.н., Партія вільних демократів.
Ткаченко Марія Миколаївна, 1959 р.н., фракція Партії регіонів.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461315
Межі: Великомостівська міська лікарня;
адреса: лікарня, к. 2;
вул. Сагайдачного, 39, м. Великі Мости
Голова комісії – Личко Христина Тарасівна, 1994 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Заступник голови комісії – Пилипчук Наталія Володимирівна, 1978 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Секретар комісії – Бакум Ігор Богданович, 1989 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Члени комісії:
Білецький Василь Іванович, 1954 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демокра-тичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Грех Віра Михайлівна, 1977 р.н., Політична партія "Народно-трудовий союз України".
Заяць Павло Олександрович, 1988 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Ілечко Любов Петрівна, 1967 р.н., політична партія Народний Рух України.
Кадай Оксана Зеновіївна, 1987 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Карпів Катерина Степанівна, 1971 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Карпів Ольга Борисівна, 1992 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Кмита Василина Іванівна, 1994 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Малицька Зоряна Володимирівна, 1974 р.н., фракція Партії регіонів.
Мартин Леся Михайлівна, 1975 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Митник Григорій Григорович, 1968 р.н., Партія вільних демократів.
Терляк Марія Михайлівна, 1959 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Усаченко Ірина Ярославівна, 1972 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Чмерук Володимир Миколайович, 1952 р.н., Партія "Віче".
Шийка Назар Михайлович, 1991 р.н., Партія регіонів.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461316
Межі: Сокальська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області (№47);
адреса: медична частина, 2-й поверх,
вул. Вокзальна, 42, смт. Жвирка
Голова комісії – Білокобильська Наталія Василівна, 1968 р.н., Партія "Віче".
Заступник голови комісії – Мацелюх Наталія Володимирівна, 1970 р.н., Патріотична партія України.
Секретар комісії – Гуменчук Любомир Романович, 1988 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Члени комісії:
Бігус Володимир Євгенович, 1977 р.н., Політична партія "Держава".
Вітюк Олег Степанович, 1969 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Гаврилов Віктор Борисович, 1958 р.н., фракція комуністів.
Гарбич Ірина Анатоліївна, 1979 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Гуменчук Роман Степанович, 1959 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Дідух Андрій Петрович, 1988 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Здерка Ігор Михайлович, 1971 р.н., полі-тична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Кіндюк Ірина Михайлівна, 1972 р.н., Партія "Солідарність жінок України".
Ковальчук Анатолій Степанович, 1956 р.н., політична партія Народний Рух України.
Марущак Олег Володимирович, 1971 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Піхоцький Володимир Іванович, 1952 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Прохорчук Степан Васильович, 1987 р.н., фракція Партії регіонів.
Романюк Богдан Богданович, 1973 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Рудницька Валентина Андріївна, 1955 р.н., Партія регіонів.
Слівінський Андрій Едуардович, 1962 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Шамбора Андрій Васильович, 1966 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Шмило Наталія Іванівна, 1982 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Сенько Богдан Ярославович, 1977 р.н., Партія "Союз".
Смірнов Юрій Констянтинович, 1960 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Сосновський Ігор Теодорович, 1965 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Тимощук Наталія Іванівна, 1974 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Тобух Анастасія Іванівна, 1947 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Тур Оксана Андріївна, 1960 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Цибуля Тетяна Іванівна, 1969 р.н., фракція комуністів.
Секретар окружної
виборчої комісії                      Сеньків А. О.         

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 13 частина

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461296 Межі: с. Сілець ...