Home / ВРУ 2012 / Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 11 частина

Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 11 частина

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461280
Межі: с. Карів;
адреса: школа, коридор,
вул. Шевченка, 1, с. Карів
Голова комісії – Мазур Ганна Володи-мирівна, 1956 р.н., фракція "БЮТ – "Бать-ківщина".
Заступник голови комісії – Бундзило Ігор Йосипович, 1989 р.н., Партія вільних демократів.
Секретар комісії – Політило Марія Михайлівна, 1977 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Члени комісії:
Волоско Галина Данилівна, 1971 р.н., Ліберальна партія України.
Вусик Людмила Степанівна, 1969 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Коник Надія Юріївна, 1978 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Корабліна Тамара Євгенівна, 1967 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Лех Ярослав Іванович, 1962 р.н., Політична партія "Народно-трудовий союз України".
Мазур Людмила Іванівна, 1986 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Мазур Ярослава Адамівна, 1966 р.н., фракція Партії регіонів.
Олесько Ольга Ярославівна, 1985 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Осміловська Любов Василівна, 1991 р.н., Партія регіонів.
Осміловська Софія Кузьмівна, 1962 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Самборський Володимир Ігорович, 1984 р.н., Соціально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".
Татчин Дмитро Дмитрович, 1940 р.н., Партія "Віче".
Тенюх Любов Юліанівна, 1955 р.н., депутат-ської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Черняк Мар’яна Ярославівна, 1988 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Черняк Світлана Андріївна, 1979 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Шпак Михайло Зіновійович, 1977 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Юськів Ольга Миколаївна, 1967 р.н., Християнсько-демократична партія України.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461281
Межі: с. Михайлівка;
адреса:  Народний дім, актова зала,
вул. Лісова, 1, с. Михайлівка
Голова комісії – Пуджало Ігор Михайлович, 1984 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Макух Оксана Ярославівна, 1968 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Секретар комісії – Ярема Оксана Григо-рівна, 1976 р.н., Молодіжна партія України.
Члени комісії:
Бакун Галина Йосифівна, 1990 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Бельо Ганна Миколаївна, 1964 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Богаченко Костянтин Костянтинович, 1971 р.н., Слов’янська партія.
Бусько Надія Романівна, 1959 р.н., Політич-на партія "Народна ініціатива".
Гівчак Ірина Богданівна, 1982 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Гринда Микола Іванович, 1970 р.н., Народна Партія.
Грубець Юлія Іванівна, 1978 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Даньо Володимир Іванович, 1969 р.н., фракція Партії регіонів.
Лин Ганна Василівна, 1957 р.н., Всеукра-їнська партія трудящих.
Ониськів Галина Василівна, 1982 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Пацула Андрій Вікторович, 1983 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демокра-тичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Пігура Роман Петрович, 1977 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Савуляк Ольга Романівна, 1971 р.н., Партія регіонів.
Цекот Іванна Михайлівна, 1984 р.н., депу-татської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Ярмола Ігор Васильович, 1976 р.н., Криштопа Микола Григорович.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461282
Межі: с. Острівок;
адреса:  Народний дім, актова зала,
вул. Хмельницького, 10, с. Острівок
Голова комісії – Іваневич Галина Петрівна, 1970 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Заступник голови комісії – Бачинська Галина, 1974 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Секретар комісії – Гринчук Любов Іванів-на, 1956 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Члени комісії:
Бенюк Юлія Василівна, 1965 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Бать-ківщина".
Березюк Наталія Йосипівна, 1963 р.н., фракція Партії регіонів.
Білоус Марія Яpославівна, 1977 р.н., Політична партія "Держава".
Винник Роман Михайлович, 1986 р.н., Партія "Віче".
Заяць Наталія Петрівна, 1968 р.н., депу-татської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Заяць Оксана Петрівна, 1992 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Іваневич Петро Петрович, 1969 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демокра-тичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Іванишин Дмитро Ігорович, 1991 р.н., Партія "Союз".
Кенц Жанна Іванівна, 1968 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Ковалик Надія Іванівна, 1962 р.н., Партія вільних демократів.
Корнило Ярослава Федорівна, 1967 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Крупка Наталія Мирославівна, 1990 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Мазяр Назар Іванович, 1990 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Савка Оксана Василівна, 1981 р.н., Партія регіонів.
Ярмола Оксана Іванівна, 1990 р.н., Молодіжна партія України.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461283
Межі: с. Воронів;
адреса:  Народний дім, актова зала,
вул. Шевченка, 21, с. Воронів
Голова комісії – Пристанська Ганна Михай-лівна, 1969 р.н., Народна Партія.
Заступник голови комісії – Ковальчук Юрій Ярославович, 1967 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Секретар комісії – Кізлик Христина Михай-лівна, 1992 р.н., Політична партія "Народно-трудовий союз України".
Члени комісії:
Ваврух Ольга Петрівна, 1992 р.н., Хрис-тиянсько-демократична партія України.
Грибовський Сергій Вікторович, 1983 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Дроздовський Михайло Антонович, 1968 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Курило Іван Мар’янович, 1993 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Марцинішко Наталія Василівна, 1992 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Мизюк Наталія Миколаївна, 1974 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демокра-тичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Наконечний Володимир Михайлович, 1983 р.н., Слов’янська партія.
Панчишин Мирослава Михайлівна, 1964 р.н., Партія вільних демократів.
Пончка Ольга Володимирівна, 1984 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Сенюк Назарій Євгенович, 1991 р.н., Політична партія "Громадянська позиція".
Сенюк Наталія Євгенівна, 1993 р.н., Партія регіонів.
Сенюк Ольга Андріївна, 1955 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Скалецька Олена Василівна, 1986 р.н., фракція Партії регіонів.
Тринька Марія Ярославівна, 1970 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Юсків Марія Петрівна, 1981 р.н., Патріотична партія України.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461284
Межі: с. Домашів;
адреса:  Народний дім, актова зала,
вул. Шевченка, 70, с. Домашів
Голова комісії – Кутрань Василь Михайло-вич, 1972 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Заступник голови комісії – Павлюк Зіновія Луківна, 1967 р.н., Партія регіонів.
Секретар комісії – Когут Володимир Васи-льович, 1993 р.н., Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Члени комісії:
Бігун Ольга Євгенівна, 1984 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Грішин Наталя Іванівна, 1982 р.н., Партія вільних демократів.
Демчук Марія Лук’янівна, 1966 р.н., Лібе-ральна партія України.
Доліновський Іван Юрійович, 1990 р.н., Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "ЦЕНТР".
Жаборовська Анна Юріївна, 1990 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Іваневич Наталія Василівна, 1990 р.н., Українська партія "Зелена планета".
Козак Дарія Ярославівна, 1972 р.н., Соці-ально-екологічна партія "Союз. Чорнобиль. Україна.".
Крупка Надія Іванівна, 1958 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Мельничук Галина Іванівна, 1962 р.н., Соці-ал-демократична партія України (об’єднана).
Остапик Ганна Ярославівна, 1975 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Панас Марія Володимирівна, 1967 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Петрашкевич Марія Михайлівна, 1981 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Сенько Наталія Михайлівна, 1964 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Ткачик Надія Павлівна, 1975 р.н., фракція Партії регіонів.
Товстяк Ганна Іванівна, 1968 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Чучман Ірина Володимирівна, 1963 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Яремчук Наталія Іванівна, 1974 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461285
Межі: с. Діброва;
адреса:  школа, спортзал,
вул. Травнева, 17, с. Діброва
Голова комісії – Колган Дмитро Леонтійо-вич, 1963 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Заступник голови комісії – Ващишин Любов Іванівна, 1973 р.н., Партія регіонів.
Секретар комісії – Біловус Євгенія Анто-нівна, 1975 р.н., депутатської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".
Члени комісії:
Ващишин Володимир Петрович, 1991 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Ващишин Наталія Григорівна, 1993 р.н., Ліберальна партія України.
Дерефінко Орися Миколаївна, 1966 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Жук Марія Петрівна, 1964 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Комбель Іван Ярославович, 1989 р.н., політична партія Народний Рух України.
Кутельмах Андрій Михайлович, 1990 р.н., Партія "Союз".
Марцінковська Марія Василівна, 1957 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Петринка Руслан Ярославович, 1994 р.н., Партія "Соціалістична Україна".
Синьовський Андрій Васильович, 1987 р.н., Молодіжна партія України.
Тарас Світлана Іванівна, 1964 р.н., фракція Народної Партії у Верховній Раді України.
Хахула Роман Іванович, 1982 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демокра-тичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Шеремета Євгенія Іванівна, 1961 р.н., Партія "Віче".
Шостак Мар’яна Григорівна, 1988 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Юрчик Дмитро Миколайович, 1991 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Яремчук Оксана Петрівна, 1986 р.н., фракція Партії регіонів.
ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461286
Межі: м. Белз;
адреса:  Народний дім, актова зала,
вул. Міцкевича, 1, м. Белз
Голова комісії – Козань Олена Ігорівна, 1992 р.н., Християнсько-демократична партія України.
Заступник голови комісії – Лашин Богдана Ярославівна, 1986 р.н., Дідусь Роман Іванович.
Секретар комісії – Дичук Ольга Казими-рівна, 1957 р.н., Політична партія "Народна ініціатива".
Члени комісії:
Баран Світлана Василівна, 1976 р.н., фрак-ція Народної Партії у Верховній Раді України.
Бражнюк Любов Андріївна, 1963 р.н., Партія "Союз".
Віра Олена Миколаївна, 1989 р.н., Партія регіонів.
Гончаревич Віталій Олександрович, 1988 р.н., Політична партія Ліберальна Україна.
Гудима Ольга Володимирівна, 1979 р.н., Партія "Солідарність жінок України".
Гусір Олег Миколайович, 1981 р.н., Патріо-тична партія України.
Дудак Олег Ігорович, 1987 р.н., фракція Партії регіонів.
Зеленський Анатолій Іванович, 1948 р.н., Політична партія "Європейська партія України".
Зубачик Михайло Михайлович, 1962 р.н., Криштопа Микола Григорович.
Клепак Дмитро Юрійович, 1948 р.н., політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Козань Галина Мирославівна, 1967 р.н., Сенюк Андрій Іванович.
Луцась Степан Ігорович, 1986 р.н., Партія "Реформи і порядок".
Мамчур Марія Володимирівна, 1968 р.н., Політична партія "Народно-трудовий союз України".
Матеяк Тетяна Михайлівна, 1978 р.н., фракція "БЮТ – "Батьківщина".
Мельник Марія Дмитрівна, 1991 р.н., Молодіжна партія України.
Мудрик Марія Остапівна, 1983 р.н., Всеукраїнська партія трудящих.
Німець Ігор Юрійович, 1989 р.н., фракція комуністів.    

Рожко Данута Степанівна, 1963 р.н., Соціал-демократична партія України (об’єднана).
Свистович Юрій Іванович, 1991 р.н., Полі-тична партія "УДАР (Український Демократич-ний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Тертишна Любов Богданівна, 1960 р.н., партія Всеукраїнське політичне об’єднання "Єдина Родина".
Чорній Степаніда Петрівна, 1951 р.н., депу-татської фракції "Наша Україна – Народна Самооборона".

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Склад виборчих комісій одномандатного виборчого округу №124 (Сокальський район, Червоноград) 14 частина

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №461303 Межі: с. Куличків; ...