Home / Згадаємо, як це було / На Сокальщині вшанували Героїв Небесної Сотні

На Сокальщині вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, у Сокалі, біля стели пам’яті Героям Небесної Сотні, відбулось багатолюдне віче. Панахиду за загиблими героями відслужили священики всіх конфесій. До учасників заходу звернулися настоятель Катедрального собору св. Апостолів Петра і Павла о.Ярослав Кащук, народний депутат України Олег Мусій, депутат обласної ради Сергій Касян, голова райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, міський голова Вадим Кондратюк, мати загиблого в зоні АТО Романа Лагна – Надія Лагно, учасник Революції гідності Андрій Мандрик та інші.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих на Майдані Героїв, поклали квіти до стели пам’яті Героїв Небесної сотні, запалили лампадки.

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні в населених пунктах району пройшли заходи за участю представників влади, депутатів, духовенства, громадськості; в центральній районній бібліотеці та бібліотеках району відбулися книжкові виставки, години спілкування, виставки-панорами, присвячені подіям Революції гідності; в навчальних закладах району, військових частинах, закладах культури – тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників; в районному часописі „Голос з-над Бугу” та на ТРК „Сокаль” організовано цикли тематичних публікацій та радіопередач.

На Сокальщині вшанували Героїв Небесної Сотні

На Сокальщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Карів вшанували 50 річницю з дня трагічної загибелі Василя Макуха

5 листопада минуло 50 років від ...