Home / Звернення до влади / Для оборони Львівщини формується батальйон територіальної оборони

Для оборони Львівщини формується батальйон територіальної оборони

З  В  Е  Р  Н  Е  Н  Н  Я
очільників району до керівників підприємств, установ та організацій, трудових колективів, політичних партій, громадських організацій, релігійних громад, жителів   

Непрості часи переживає наша Держава. Ворог загрожує нашому дому.

Щоб захистити мирних жителів Львівщини, в області формується батальйон територіальної оборони. Його завдання  оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсантами, терористами та іншими ворожими озброєними формуваннями.

Батальйон формується з громадян, які відповідають вимогам проходження військової служби, віком від 18 до 40 років із числа патріотів на добровільних засадах. Місце формування: селище Вербляни, Яворівський район Львівської області, навчальнотренувальний комплекс в/ч А0998.

Ми закликаємо всіх патріотів, сильних морально і фізично чоловіків вступати на службу в батальйон, а всіх небайдужих підтримати ініціативу щодо матеріальнотехнічного забезпечення  3го батальйону територіальної оборони Львівської області.

За більш детальною інформацією добровольці можуть зголошуватись до Сокальсько-Червоноградського районного об’єднаного військового комісаріату.
Для матеріальнотехнічного забезпечення батальйону створено благодійний фонд. Потреба в коштах складає 5 млн. грн.

Одержувач: Львівська обласна організація Товариства Червоного хреста. ЄДРПО: 02940262, МФО 300023, р/р 26003000003818, ПАТ УКРСОЦБАНК. Призначення платежу: "Матеріальнотехнічне забезпечення 3го батальйону територіальної оборони Львівської області".

Олег КОЖУШКО,
голова Сокальської районної державної адміністрації.                                 

Ігор ДАЦЮК,
голова Сокальської районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Звернення Сокальської районної ради щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ

Президенту України п. П. ПОРОШЕНКУ Голові ...