Home / Звернення до влади / Релігійна організація звернулася до мера Червонограда з вирішенням проблеми безпритульних собак

Релігійна організація звернулася до мера Червонограда з вирішенням проблеми безпритульних собак

Релігійна організація «Релігійна громада Римсько-Католицької Церкви Парафії Зіслання Святого Духа в м. Червонограді, Львівської області», звертається до Вас з проханням вирішити проблему безпритульних собак, які неодноразово гуртуються біля нашої церкви, на території першої школи та швидкої допомоги. Ці тварини дуже часто бувають агресивними і кидаються на людей, про що свідчать події з неділі 08 жовтня 2017 року, коли собаки приблизно о 08.45 накинулися на маму з маленькими дітьми (5 і 7 років) котрі йшли до церкви на Святу Месу.

Мама оберігаючи своїх дітей стала жертвою цих агресивних собак і отримала тілесні ушкодження від їх укусу, а діти – сильний переляк.

Ця агресія безпритульних тварин проявлялася не вперше. Просимо Вас як найшвидше відреагувати на наше звернення щоб не допустити до подібних ситуацій і подбати про безпеку мешканців нашого міста. Особливо просимо від імені тих найменших, які кожного дня приходять до світлиці св. Єлизавети, яка знаходиться в приміщенні парафіяльного будинку.

З повагою

о. Микола Леськів
настоятель

В додатку підписи батьків та жителів Червонограда

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

2016 рік на Львівщині офіційно оголошено Роком Івана Франка та Бориса Возницького

Депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення ...