Home / Звернення до влади / Звернення депутатської фракції політичної партії «Батьківщина» в Сокальській районній раді до громадян Сокальського району

Звернення депутатської фракції політичної партії «Батьківщина» в Сокальській районній раді до громадян Сокальського району

Абсурдною, протизаконною та несправедливою є ухвала Апеляційного суду м. Києва, згідно з якою залишений без змін вирок Печерського суду щодо лідера української опозиції Юлії Тимошенко. Поспіхом, маніпулюючи складом суду, без належної перевірки фактів та документів, в тому числі з’ясування причини зникнення їх зі справи, без допиту свідків, без долучення обґрунтованих пояснень, заяв і клопотань адвокатів і, взагалі, без будьяких з’ясувань обставин апеляційної скарги, в стилі "сталінської трійки" прийняте ганебне рішення, яке дискредитує Україну на міжнародній арені та якому вже дано однозначну негативну оцінку українським суспільством, духовними авторитетами, творчою інтелігенцією, дипломатичним корпусом та керівниками країнчленів Європейського Союзу.

Сталося так, як спрогнозувала Юлія Тимошенко ще до подачі апеляційної скарги, сказавши: "Я не вірю у неупередженість і справедливість Апеляційного суду, в якому замість одного буде три "кірєєви". Виголошення вироку Апеляційним судом припало на 18ту годину 29 грудня 2011 року. Наступного дня, 30 грудня 2011 року, о 7ій годині ранку, тобто в останній робочий день року, без будьяких документів і законних підстав, Юлію Тимошенко поспіхом відправляють в жіночу… довічну колонію аж у Харків. Напевно, щоб громадяни Західної України не змогли взагалі бачити і чути ту людину, за яку вони віддали свої голоси на останніх президентських виборах. І щоб потихенько забули про Юлю. Але так, як спланувала діюча антилюдська влада, ніколи не буде! Ніколи український народ не забуде Юлію Тимошенко!

Незважаючи на облудливі заяви Президента Януковича та високопосадовців його кишенькової Генеральної прокуратури про нібито конституційну заборону втручання у діяльність правоохоронних і судових органів, жодна людина, яка має хоча б краплю розуму, ніколи не повірить у щирість цих заяв, бо будьяке відповідальне керівництво держави не може і не повинно спокійно споглядати ситуацію, якою розбурхане все суспільство і увесь цивілізований світ. Адже діють можновладці від імені народу, хоча і тимчасово, тому не можуть за визначенням не прислухатися до його думки, а думка на сьогодні така: понад 80% громадян України не вірять у неупередженість судових рішень і майже 60% наших громадян вважають судилище над Юлією Тимошенко головною помилкою року, а світова спільнота взагалі сприймає це як середньовічну дикість, вичавлюючу Україну на узбіччя міжнародних стосунків з перспективою повної ізоляції у найближчому майбутньому.

Як наслідок, не парафувавши 19 грудня 2011 року угоду на Київському саміті "Україна-ЄС", Янукович відкинув нашу країну назад на десятки років. Важка багаторічна праця тисяч чесних, розумних і порядних людей через поведінку однієї людини враз стала нікому непотрібною. Але Президенту належить знати, що майбутнє, безпека та інтереси України лежать не на "лєнінських горках", а в європейській площині.

За неповних два роки Янукович настільки віддалив вітчизняні стандарти прав людини, правосуддя, свободи слова від європейських, що ця прірва стає майже нездоланною. Він так і не зрозумів жодної підказки від європейських країн, проігнорував волю власного народу і пожертвував майбутнім країни в угоду своїм егоїстичним інтересам, хворобливим амбіціям та особистій помсті. При такій владі справжньої євроінтеграції не буде ніколи. При ній можливі лише здача національних інтересів та ризик втрати реальної незалежності.

Цілком очевидно, що і численні надумані кримінальні справи, і утримання в нелюдських умовах, щоб збудити будьяку хронічну хворобу, і ненадання відповідної медичної допомоги, і фальшування даних медоглядів та медичних висновків, і подвійні арешти, і проведення слідства в камері СІЗО, і дезінформація громадян та світової спільноти щодо умов утримання, і незабезпечення доставки на судові засідання, і нарешті ненадання можливості захищатися  ось далеко неповний перелік людожерських тортур режиму Януковича, спрямованих на знищення свого головного політичного конкурента Юлії Тимошенко як фізично, так і морально. Судові рішення проти неї потрібні владі для зняття останньої перешкоди для безкарного грабунку українського народу, здачі національних інтересів та перетворення нашої країни на авторитарну колонію, якою буде керувати клан Януковича.

Зрозуміло, що для цього потрібно утримувати лідера української опозиції за ґратами у цілком закритому режимі, щоб будьяка істина не просочилася через відвідувачів. Саме з цією метою всім народним депутатам України, хто бажав її відвідувати і офіційно звертався до суду, було відмовлено. Саме тому, за допомогою піднятої з нафталіну та затертої до дір справи Юлію Тимошенко зроблено ще й підслідчою, окрім засудження, що надає право не допускати з нею контактів будького (включаючи рідню); зроблено все, щоб правди про щоденні тортури над нею не дізнався ніхто. Це не фантазії і не припущення, це  прямі екстраполяції з тих подій, що вже відбувалися у Лук’янівському СІЗО та під час проведення судових засідань і які відбуваються в даний час в Качанівській виправній колонії. Нам демонстрували начебто її камеру з євроремонтом і кондиціонерами, але, поперше, це палата медчастини СІЗО, а, подруге, до неї Юлію Тимошенко завезли виключно для відеозйомки, яку, до речі, здійснено нахабно, брутально і протизаконно. Ми вже бачили і чули безліч медичних висновків, начебто комісії МОЗ, про те, що вона цілком здорова, відмовляється від обстежень та лікування і не бажає з’являтися в залі суду (нібито це від неї залежить). В той же час, коли народні депутати України з фракції "БЮТБатьківщина" 30 грудня 2011 року, у день екстреного етапування Юлії Тимошенко до Качанівської жіночої колонії у місті Харкові, спитали начальника Лук’янівського СІЗО та керівника управління державного департаменту України з питань виконання покарань у місті Києві і Київській області, яким чином Юлія Тимошенко сідала в автомобіль, то отримали відповідь, що їй "допомагали" пройти від камери до автомобіля… І це за наявності липового висновку комісії МОЗ, що вона цілком здорова і її можна транспортувати.

А тим часом, все помітніше розповсюджуються чутки у вуха суспільства про політичну вмотивованість судилища і свідомих знущань над Юлією Тимошенко. Достатньо подивитися так звану "жовту пресу", де для неї визначили вже і смертельну хворобу, і розгорнули внутрішньопартійні інтриги, що начебто пов’язані з намаганням певних угрупувань заволодіти політичною спадщиною Юлії Тимошенко (звичайно, шкода, що деякі нещодавні її соратники дають привід для таких розмов).

Як все це буде розгортатися в подальшому  важко уявити…

Залишається лише сподіватися, що всі ці так звані "судові вироки" на "кримінальні справи" найближчим часом будуть скасовані Європейським Судом з  прав людини. Віри і сили нам, що добро переможе!

Ми, українці, маємо нарешті зробити висновки з цього гіркого уроку: від Януковича немає чого чекати добра! Наш народ має сам вирішувати свою долю і відстоювати свої інтереси. Тому європейське майбутнє України у наших з вами руках, дорогі українці, і ми його неодмінно збудуємо. Але вже без Януковича та його оточення.

Слава Україні! Слава Героям!

Оприлюднено на IX сесії  VI скликання Сокальської районної ради 10 січня 2012 року.
      

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Звернення Сокальської районної ради щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ

Президенту України п. П. ПОРОШЕНКУ Голові ...