Home / Звернення до влади / Звернення до міської влади Сокаля від мешканців

Звернення до міської влади Сокаля від мешканців

Пишуть до вас мешканці вулиць С. Крушельницької, О. Кошового, Я. Мудрого. У нас назріло чимало проблем, які необхідно вирішити.

Найбільшою з них в останні роки є часті паводки. Кожної весни талі води течуть з Сокальгори у рівчак, що перетинає наші вулиці. Вода заливає дороги, городи, і, що найгірше, вигрібні ями, які є на кожному подвір’ї, надовго перешкоджає рухові транспорту (а поблизу розташована поліклініка), блокує пішохідний перехід від вул. Є. Петрушевича до  вул. Української (біля панчішної фабрики). Коли вода відступає, то залишає великий шар глини, бруду. Це завдає матеріальних збитків як окремим мешканцям, так і громаді в цілому. Колись такого не було. Але рови не чистили, на вул. Я. Мудрого рів знищили і блокували на вул. Є. Петрушевича.

Багато мешканців наших вулиць користуються маршрутками, які курсують від поліклініки до центру міста та РЕМ. Тому просимо міську владу встановити і обладнати автобусну зупинку навпроти вул. С. Крушельницької, Є. Петрушевича по вул. Чорновола, з обох сторін. Щоб всім було зручно, особливо людям похилого віку, школярам, які добираються в школи та додому. Просимо також звернути увагу на те, що окремі автобуси не призначені для перевезення людей, дуже незручні та в поганому технічному стані, а це загрожує здоров’ю і життю пасажирів.
Ще одна проблема  ямковий, а на деяких ділянках і капітальний ремонт доріг на наших вулицях. Особливу увагу звертаємо на дорогу, яка веде від поліклініки до вулиці Є. Петрушевича, перетинаючи вул. О. Кошового та С. Крушельницької. Багато сокальчан, працівників поліклініки, мешканців мікрорайону щодня ходять нею. Вибоїни, ями утруднюють наш рух, можуть призвести до травм (особливо важко людям похилого віку). А вночі, коли ще й світла нема, можна ноги зламати. Деякі мешканці вулиці самі засипали ями, але це не вирішує проблеми. Чим скоріше зроблять ямковий ремонт, тим більше коштів громади Сокаля збережеться в подальшому на капітальний ремонт.

Останнім часом дещо кращим стало освітлення вулиць, але… Світло не вмикають вчасно після настання темряви, а деколи його взагалі нема.

Не всюди використовують енергозберігаючі лампи, які економлять кошти, на багатьох стовпах їх взагалі нема або вийшли з ладу. Щоб вкрутити лампу, потрібно зателефонувати диспетчеру в ЖЕК, можливо працівники колись приїдуть і дістануться до ліхтаря.

Є проблоема і з сміттям: контейнерів мало, особливо на вул. Я. Мудрого (біля об’їзної) та біля панчішної фабрики, місця, де вони встановлені, не загороджені, та й сміття не вивозять вчасно. Добре було б, щоб з приватних садиб його вивозили одночасно декільком клієнтам, а також, щоб швидко реагували на виклик, мали вантажників. При наданні такої послуги та відповідних штрафах може, врешті, побачимо чисті території біля сміттєзбірників.

Неякісно надає послуги Сокальський РЕМ. Багато приладів виходять з ладу під час гроз, аварійних виключень електроенергії. На виклики аварійна служба РЕМ реагує повільно та безвідповідально. Деколи електрику вимикають відразу на обох вулицях  С. Крушельницької та О. Кошового, хоча на інших  подають безперебійно. Насторожує і те, що чотири вулиці мікрорайону  О. Кошового, С. Крушельницької, Я. Мудрого та Є. Петрушевича  живляться від одного трансформатора, який дуже часто виходить з ладу. Очевидно, варто розмежувати подачу електроенергії на вул. С. Крушельницької та О. Кошового. Наприклад, в кінці жовтня минулого року напруга в мережі коливалась від 160 до 260 вольт, що призвело до пошкодження електроприладів. Незважаючи на наші звернення, нормально електроенергію почали подавати аж через 5 днів! Після великих паводків її відключають в цілому мікрорайоні…

Невирішеною проблемою є погана якість телефонних ліній зв’язку. У багатьох мешканців в квартирах стоять блокіратори, а деякі взагалі не мають телефонів. Декілька років група жителів вул. С. Крушельницької зверталася з проблемою неякісного зв’язку у ЦТП №19 м. Сокаль. Але замінили лише одну комунікаційну скриньку. За нову лінію зв’язку мешканці повинні платити самостійно, а це не всім по кишені. Тож просимо допомогти нам вирішити це питання за рахунок бюджету міста.

Розуміємо, що проблем у Сокалі є дуже багато і потрібно чимало коштів та часу для їх вирішення. Тому просимо міську владу, в першу чергу, звернути увагу і допомогти вирішити ті з них, які в подальшому можуть призвести до значних •збитків, а в окремих випадках і до втрати людського здоров’я.

Для контролю за дією органів міського самоуправління  Сокальською міською радою, її виконавчим комітетом  просимо надати можливість переглядати всі їх рішення, а також відображати присутність чи відсутність кожного депутата на сесії, його голосування, участь у відповідних комісіях. Тоді б сокальці могли стежити за діями не тільки міського голови, але й кожного депутата. Також хочемо знати й рішення всіх профільних комісій. З метою економії коштів громади міста для втілення цього проекту пропонуємо створити відповідний інтернетпортал, систематично наповнювати та підтримувати його, відображаючи вищевказану інформацію.

Вважаємо, що відображення всіх рішень Сокальської міської ради, його виконавчого комітету започаткувало б в Україні хорошу традицію у спілкуванні влади з виборцями, забезпечило б контроль за виконанням всіх рішень, дозволило б жителям брати участь у реформуванні міста, внесенні пропозицій щодо його керування.

Мешканці вулиць: Л. РОМАНЮК, А. ГАВРИШКО, Ю. ЛУКАСЕВИЧ, Л. ЛЕСНІКОВА, Г. БІШКО, М. СУМБАЄВ, Н. МАТВІЇВ, І. СТРІЛЕЦЬ, Н. СВІТУХА, В. КЛИМЦІВ, Є. МОРОЗ, І. МАЦІЮК та ін.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Звернення Сокальської районної ради щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ

Президенту України п. П. ПОРОШЕНКУ Голові ...