90-ті роки

Їм допомога буде не зайва!

У селі Бережне родину Любомира і Мирослави Думків знає кожен. Господь послав їм не тільки трьох доньок – Марію, Наталію, Дарину, але й нові випробування: діти народилися з особливими потребами. Подружжя як могло давало собі раду. 

Минули роки, дівчата виросли. Нині важко знайти винного, хто допустив до того, що в середущої Наталії, якій виповнилося 25 років, немає паспорта. Через що дівчина не отримує соціальних виплат. Дізнавшись про це, місцевий активіст Остап Сидоряк звернувся за допомогою до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Сокальської РДА, а також депутата районної ради Миколи Поліщука. Не залишилася осторонь й заступник голови РДА Ірина Задолинна. Разом з міграційною службою вони допомогли їй зібрати необхідні довідки для виготовлення цього документа. Невдовзі Наталія отримає паспорт громадянина України та зможе отримувати соціальні виплати.

Сім’я живе бідно, тож ледве дає собі ради. У них нема за що замінити вікна та зробити ремонт у маленькій оселі, де в декількох місцях облетіла стеля та протікає дах. Родина Думки потребує допомоги небайдужих людей, щоб мати нормальні житлово-побутові умови для проживання. Їх найбільше потребує семирічна внука Вікторія, яка закінчила перший клас Борятинської школи. Небайдужі підприємці ПП «Ромашка» та «Панночка» маленькій Вікторії подарували на Великодні свята одяг, взуття, сумочку, а БФ «Карітас-Сокаль» – продукти.  Не можна залишити цю родину напризволяще. Їм потрібна допомога влади, а особливо громади.

Любов ПУЗИЧ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews