Головна / 90-ті роки / Монастир бернардинів – частину згорілої Сокальської виправної колонії, – хочуть передати громаді села Жвирка

Монастир бернардинів – частину згорілої Сокальської виправної колонії, – хочуть передати громаді села Жвирка

Голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів нараду по питанню передачі монастиря отцівбернардинів, що знаходиться, на території виправної колонії № 47 в смт. Жвирка. У ній взяли участь спеціаліст управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації Андрій Левик, голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови РДА Наталія Карташова, керівник апарату РДА Марія Христинич, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус, Жвирківський селищний голова Іван Кошлай, директор Белзького державного історикокультурного заповідника Іван Калиш, начальник ВК №47 Ігор Макара, голова Громадської ради при РДА Мар"яна Яремчук, декан Сокальський УГКЦ о. Петро Звір та інші.

Учасники наради розглянули звернення Державної пенітенціарної служби України у Львівській області про передачу монастиря отців-бернардинів та церкви, що входить в комплекс монастиря. Обговорено два шляхи вирішення цього питання  передача монастиря Белзькому державному історико-культурному заповіднику, або громаді селища Жвирка. Вирішено розпочати підготовку необхідної документації для передачі комплексу монастиря отців-бернардинів у власність громади •смт. Жвирка; звернутися до Державної пенітенціарної служби України щодо відновлення вигорілої під час пожежі •покрівлі цього об"єкта; створити спеціальну комісію для огляду його технічного стану.
Відбулося також засідання Спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації Микола Мисак, керівник апарату РДА Марія Христинич, начальник виправної колонії №47 Ігор Макара, члени Спостережної комісії, підприємці та представники лісництв району. Присутні також обговорили питання про забезпечення належного функціонування ВК №47 після пожежі та приведення умов утримання засуджених до вимог згідно з чинним законодавством. Очільник району Микола Мисак звернувся до підприємцівта лісників з проханням надати допомогу будівельними матеріалами для відбудови їдальні для засуджених. Він також повідомив, що відкрито благодійний рахунок з метою збору коштів для ВК №47 •(банк ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, код 38011490, розрахунковий рахунок 31251276221325).

У роботі Спостережної ради взяв участь і заступник голови районної ради Володимир Чуб.

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!