90-ті роки

Незвичайний зоомагазин подарує вашій рибці підводне царство!

Шанувальники акваріумних рибок можуть знайти тут все необхідне для того, щоб зробити умови утримання домашніх вихованців максимально наближеними до реальних умов їх природного середовища існування. Правильний догляд за мешканцями морських глибин надасть вам прекрасну можливість запобігти різні захворювання у ваших плаваючих вихованців і, відповідно, ви зможете дійсно зробити їх життя комфортним і довгою.

Товари для мешканців підводного царства:

• Акваріуми на будь-який смак. Їх розміри варіюються від дуже великих до компактних, маленьких відповідних для малогабаритної квартири. Серед них можна побачити як традиційні форми: круглу і квадратну, так і досить незвичайні варіанти. Як приклад хочеться згадати акваріум, що нагадує дорогоцінний кубок.

• Різні тумби і підставки під акваріуми представлені оригінальними дизайнерськими рішеннями. Вони охоплюють широкий колірний спектр і відрізняються за формою і розмірами.

• Кришки для акваріумів різних кольорів гармонійно впишуться інтер'єр будинку або квартири. Крім того, вони добре захистять акваріумних рибок від домашніх кішок.

• Комплект необхідного обладнання доповнює практично кожен акваріум. Крім того, він оснащується необхідними фільтрами для води, світильниками і системою для підтримки оптимального режиму температури.

• Великий асортимент прекрасно збалансованих сухих кормів для рибок і вітамінів допоможе правильно утримувати акваріумних мешканців.

• Морські рослини, що відрізняються за розміром, стануть хорошим доповненням до « інтер'єру » підводного царства.

• Пластикові контейнери, призначені для транспортування акваріумних рибок додому, не створять дискомфортних відчуттів для новопридбаних домашніх улюбленців, коли ви заберете їх з собою.

• Привабливий нано – акваріум вважається дуже модним елементом в дизайні приміщення на сьогоднішній день. Це прекрасний будинок, який спеціально обладнаний для самих маленьких рибок і креветок.

Найбагатший вибір рибок як морських, так і прісноводних без сумніву зможе привернути увагу не тільки тих, хто тільки починає своє знайомство з аквариумистикой, а й тих, хто вже є в цій справі справжнім експертом.

Фахівці, які працюють в магазині, завжди будуть раді допомогти своїм клієнтам при виборі акваріума і його мешканців. Тут індивідуально підходять до кожного покупця, враховуючи його переваги і побажання.

Магазин пропонує додаткові послуги з чищення та обслуговування акваріумів.

У чому унікальність даного магазину? Реалізація всіх товарів, які ви можете тут знайти, відбувається за цінами інтернет – магазину. Дана послуга є новою. Значить, дешевше вже не буває!

Зоомагазин на Ахматової 48

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.