90-ті роки

Обласна спартакіада інвалідів

Раніше вважалося, що фізкультура і спорт – для людей здорових і тідом і духом. І якось забувалось, що існує чималий прошарок членів суспільства, для яких це єдина можливість знайти себе, позбутися самотності,  невпевненості.

Але крига скресла і це відчувалось на обласній спартакіаді інвалідів, яка протягом чотирьох днів проходила в с. Брюховичі. В спартакіаді взяли участь і представники нашого району М. Терх (с. Сілець). Ю. Пастернак (м. Великі Мости), Я. Редька. І. Мартишок (с. Варяж), М. Радик. В Коріновський (м. Сокаль).

Учасники змагалися в таких видах спорту – шашки, шахи, легка атлетика, плавання, настільний теніс, гонки на колясках, мотоциклах і автомобілях.

Успішно виступали всі представники нашого району, але найвдаліше — М. І. Терех в гонках на інвалідних колясках, який став чемпіоном спартакіади, а також М. І. Радик, який був третім у штовханні ядра.

Крім змагань був проведений пленум обласної федерації з фізичної культури і спорту серед інвалідів, на якому зазначалось, шо ці змагання не самоціль. Головне – моральна підтримка людей, яких спіткало нешастя, спілкування, а також звичайна фізична реабілітація, насамперед з допомогою фізичних вправ. Власне, тільки систематичні заняття  фізичними вправами та видами спорту допомагають багатьом хворим людям поліпшити своє здоров’я.

Отже, настав час і в нашому районі об’єднати зусилля зацікавлених організацій, установ та створити районну федерацію фізичної культури і спорту серед інвалідів, яка б допомагала людям і морально, і фізично, матеріально.

Учасники інваліди збірної команди району щиро вдячні за турботу генеральному директору агрокомбінату «Сокаль» О. О. Кінаху ведучому спеціалісту П. С. Косевичу, правлінням колгоспів ім. Калініна, ім. Жовтневої революції за забезпечення автотранспортом.

Ярослав ТАРАСЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.