Головна / 90-ті роки / Шахта “Відродження” достроково виконала річний план

Шахта “Відродження” достроково виконала річний план

10 грудня цього року в четверту зміну достроково виконали річний план з видобутку вугілля, видавши на-гора 350 тисяч тонн «чорного золота». Про це директору шахти, Заслуженому шахтарю України Павлу Овчіннікову, рапортували голови первинних профспілкових організацій Володимир Пащук та Ростислав Офіцінський, котрі щиро та сердечно привітали трудовий колектив вуглевидобувної дільниці №4 (начальник дільниці Олександр Троцько, бригадир Роман Боднар).

Гідні подяки за професійну майстерність та новаторську наснагу всі гірники з «Відродження». Вони успішно освоїли нову техніку: мехкомплекс 2КМ-87, комбайн 1ГШ-68, що дало свій вагомий результат. Вже третій рік поспіль достроково виконують річний план.

Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу копальні й дають впевненість, що до кінця поточного року буде видобуто понад 28 тисяч тонн вугілля, а в майбутньому достроково зустрінуть ще не один виробничий Новий рік.

13 грудня  в загальній технарядній шахти «Відродження» відбулися урочистості з нагоди виконання річного плану з вуглевидобутку. На них були присутні генеральний директор ДП «Львіввугілля» Микола Клюка, голова Сокальської РДА Микола Мисак, міський голова Червонограда Ігор Чудійович, Герой України Сергій Руденко (на знімку       ), представники обох профспілок.

Очільник Сокальщини Микола Мисак вручив Грамоти від райдержадміністрації та районної ради колективу копальні “Відродження”, а також слюсарю дільниці Василю Галеревичу, електрослюсарю Василю Мандрику та бухгалтеру Галині Гавалко.

Слова шани і поваги, вдячності за трудові здобутки линули звідусіль. Були й нагороди, й грамоти. В центрі красувалась чарівно вбрана ялинка. Закінчилися урочистості концертом місцевого гурту.

Алла ГУСАКОВСЬКА.

Фото автора.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!