Головна / 90-ті роки / Біля Львова організовано вишкіл вартових з Сокальщини та самооборонівці зі Львова

Біля Львова організовано вишкіл вартових з Сокальщини та самооборонівці зі Львова

Нещодавно члени громадського формування "Сокальська варта" побували на вишколі. У ньому взяли участь сокальські, червоноградські вартові порядку та львівські самооборонівці "Білі горвати". Він проходив у с. Бібрка під Львовом з метою військової підготовки молоді в умовах загрози агресії окупанта.

Протягом двох днів самооборонівці слухали лекції з медицини, як надавати першу медичну допомогу при бойових діях, читав цю лекцію лікар Олександр Бондар. Були також заняття з альпінізму, рукопашного бою, стрільби, орієнтування на місцевості, а також тактичні заняття. Хлопці мали п'ять автоматів "Лазертаг", вибирали між собою двох снайперів, а інші троє чоловік повинні були їх знайти і знешкодити. На виконання цього завдання давалось 15 хвилин, за цей час снайпери повинні були ліквідувати групу, або навпаки.

Вишкіл організовано на високому рівні. Чоловіки ночували в наметах, була гаряча кухня. Для нас він пройшов на одному диханні. Ми почерпнули багато цікавого і корисного, поспілкувались з однодумцями. В подальшому плануємо такий вишкіл організувати на території Сокальщини.

Степан ПЕНЦАК,
керівник громадського формування "Сокальська варта".

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!