Легка атлетика

Молоді спортсмени з Сокаля – найшвидші в бігу у змаганнях з легкої атлетики у Чорноморську

3-4 липня у м.Чорноморську відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики “На призи Олімпійських чемпіонів Одещини”серед юнаків та дівчат 2002-2005 р.н. В цих змаганнях приймали участь легкоатлети з 14 областей України та 5 областей Молдови. Вихованці Сокальської ДЮСШ “Соколяни” також приймали участь в них та показали найвищі результати в бігу на 100 м .

Семенюк Юліан – дворазовий чемпіон змагань – біг 100 м.(11,1с.); 200м.(23,4с.) за що був нагороджений медалями, грамотами та цінним подарунком.

Гоба Каріна – чемпіонка в бігу на 100м.(12,7с.) нагороджена медаллю, грамотою та цінним подарунком, а в бігу на 200м. була п’ятою.

Хороші особисті результати показали Марчук Роман 400 м. (56,8) та 200м.(24,7с.). Кравчук Максим в бігу на 100. і 200 м.

А юна учасниця змагань Гоба Анна в своїй віковій категорії в бігу на 60м. зайняла 3 місце. Загалом в цих змаганнях приймали участь 236 спортсменів.

Підготувала наших чемпіонів тренер ДЮСШ “Соколяни” Марія Пікунова.