Головна / Легка атлетика / На міжобласному турнірі з легкої атлектики сокальчани – в числі кращих

На міжобласному турнірі з легкої атлектики сокальчани – в числі кращих

9-10 березня у Червонограді відбувся міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським дням. На нього були запрошені і легкоатлети ДЮСШ "Соколяни. Понад вісімнадцять учасників під керівництвом тренерів О. Кретів та М. Пікунової взяли в них участь. У змаганнях брали участь дві вікові групи  1998-99 р. н. та 20002001 р. н.

В старшій віковій групі переможцями та призерами стала Христина Мигасюк з бігу на 300 і 600 м I місце. За високі результати дівчину нагородили кубком кращого спортсмена турніру. А також Андрій Пронченков I місце (100 м), Соломія Рудик  II місце (100 м), III місце (300 м), Максим Хробак  III місце (60 м з/т), II місце (600 м), Вероніка Шмирко  III місце з бігу на 30 м. Серед молодшої вікової групи призові місця здобули: Марта Арехта  третє місце (30 м) та третє з бігу на 100 м, Борис Мушко  третє (600 м) III м (стрибки в довжину), Олесь Сусол  друге місце (100 м), Назар Матвіїв  перше (600 м), друге (стрибки в довжину), Анастасія Велика  друге •(600 м), Іра Костишин  третє (стрибки в довжину), Віталій Шмирко  третє (30 м), перше (стрибки в довжину).

В естафеті 4х100 м наші дівчата не змогли посісти перше місце, а хлопці  третє.

Призери нагороджені грамотами та медалями. Хороші результати цих змагань  добрий показник дитячої команди легкоатлетів. Так тримати!   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!