Головна / Легка атлетика / Сокальчанка Христина Мигасюк – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства

У м. Київ відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства. В змаганнях взяла участь і сокальська спортсменка, учениця ДЮСШ «Соколяни» Христина Мигасюк. В бігу на 400 м вона зайняла друге місце, а з бігу на 800 м фінішувала третьою (результат 1.04.05 і 2.31.31). В загальному заліку Христина Мигасюк набрала 1508 очок і стала бронзовим призером чемпіонату України, показавши високий результат і встановивши особистий рекорд.

Наша легкоатлетка нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України, комітету з фізичного вихо
вання та спорту і медаллю.

Христину Мигасюк до участі в чемпіонаті України підготувала досвідчений тренер відділення легкої атлетики дитячоюнацької спортивної школи «Соколяни» Марія Пікунова.

Христина добре навчається в школі, але попри все знаходить час для занять спортом. Це не перша перемога юної сокальської спортсменки, але на досягнутому дівчина не зупиняється, постійно наполегливо тренується, тому віримо, що попереду в Христини Мигасюк – нові перемоги. Нехай їй і надалі щастить.

Щира подяка меценату, депутату районної ради Ігореві Плечіню, за те, що підтримує спортсменів Сокальщини.