Легка атлетика

Сокальщина долучається до пробігу під прапором довкола Львівщини

10 березня заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко провів нараду за участю директора «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколи Мисака, начальника відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслани Антонюк та завідувача сектора молоді та спорту відділу культури, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації  Мар’яни Копейки. В ході розмови йшлось про участь спортсменів Сокальщини в пробігу, який присвячений 30-тій річниці підняття українського національного прапора над Львівською міською ратушею.

Марафон розпочнеться 12 березня, завершиться 3 квітня. Дистанція становитиме 747 кілометрів і охоплює всю Львівську область. Постійним учасником пробігу буде Ярослав Козак, але на території кожного району, через який буде проходити маршрут, можуть долучатись і місцеві любителі спорту. Зокрема, на Сокальщину, а саме в Белз, Ярослав Козак планує прибути 14 березня, з міста Рава-Руська.  Наступного дня, 15 березня, о 9 годині ранку спортсмен стартуватиме з княжого міста і завершить марафон о 18 годині в Сокалі. Там планується урочиста зустріч, за участю представників органів влади, громадських організацій, спортсменів, педагогів, любителів спорту, а також небайдужих громадян. У понеділок, 16 березня Ярослав Козак з Сокаля побіжить на Радехів.

В ході наради присутні обговорили різні організаційні питання, пов’язані із прибуттям марафонця на наші терени, його зустріччю та участю місцевих спортсменів у пробігу. Також йшлось про забезпечення медичного та інформаційного супроводу, дотримання публічного порядку під час проведення заходу. На завершення засідання Василь Бойко дав відповідні доручення керівникам. Наступну нараду з цього приводу планується провести 12 березня.

Додамо, що пробіг під національним прапором проводиться з метою інформування про подію підняття українського стягу над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року, популяризації історії походження і використання українського синьо-жовтого прапора, пропаганди здорового способу життя, збору коштів на лікування бійців АТО. Під час пробігу будуть також організовані зустрічі із громадськістю, відвідування визначних історичних місць.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.