Головна / Легка атлетика / Сокальський бігун виграв бронзову медаль у міжнародному легкоатлетичному пробігу

У Бресті, 24 березня відбувся 30 міжнародний легкоатлетичний пробіг під назвою «Пам’ять» присвячений воїнам брестянам, які загинули в Афганістані. У спортивному заході брали участь 500 учасників, діти до 20 років долали дистанцію у 2 км, а старші і дорослі у 10 км. У пробігу змагалися спортсмени з 5 країн світу, а саме Білорусі, України, Латвії, Литви та Росії.

Наш бігун з Хлівчан, майстер спорту міжнародного класу, який працює вчителем Бутинської школи біг під стартовим номером «634». Як розповів Василь Тетерко він посів цього разу ІІІ місце з результатом 41 хв та 10 секунд, а ще подякував голові Великомостівської ОТГ Ярославу Ройку за спонсорську допомогу. За призове місце Василя Тетерка було нагороджено дипломом, медаллю та призом.