Легка атлетика

В Сокалі відбувся міжнародний турнір з волейболу серед чоловічих команд

В період з 25 по 27 травня цього року в спортивному залі ДЮСШ «Соколяни» проходив ІІ міжнародний турнір з волейболу серед чоловічих команд присвячений пам’яті Романа Новацького.
Приймали участь команди ВК «Гідеон» м. Ліда, ВК «Брестський м’ясокомбінат» м. Брест, ВК «Добротвір» смт. Добротвір, ВК «Єдність» м. Броди, ВК «Датський текстиль» м.Сокаль та ВК «Сокіл – Сокаль».

Під час відкриття турніру з вітальним словом до учасників змагань звернулися заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Микола Поліщук, голова Сокальської районної ради Микола Пасько та племінник Р. Новацького – Сашко. Голова Сокальської районної федерації волейболу Ігор Тріска та секретар федерації, директор ДЮСШ «Соколяни» Роман Плетінка нагородили переможців та призерів чемпіонату району з волейболу вищої та першої ліги.

За результатами ігор перемогу святкували волейболісти з смт. Добротвір, на другому місці – ВК «Єдність» і замкнули трійку призерів ВК «Сокіл – Сокаль». Переможці та призери турніру були нагороджені кубками та медалями відділу молоді та спорту Сокальської РДА, всі команди – учасники вимпелами Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та пам’ятними табличками.

Також були нагороджені переможці – ВК «Володар» та призери – ВК «Добротвір-ЛДУФК» чемпіонату області з волейболу сезону 2017 – 2018 р.р.

Нагородження проводив президент Львівської обласної федерації волейболу Володимир Левків.

Голос Сокальщини на GoogleNews