Головна / Легка атлетика / У Львові відбувся Всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам`яті Ярослава Тягнибока

У Львові відбувся Всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам`яті Ярослава Тягнибока

У змаганнях взяли участь легкоатлети у двох вікових групах: 1995 року народження і старші та 1996 року народження і молодші: з Тернопільської, Волинської, ІваноФранківської, Закарпатської, Рівенської та Львівської областей. Серед учасників були легкоатлети 1996 року народження і молодші Сокальської ДЮСШ «Соколяни». Вони показали високий результат в бігу на 200 метрів.

Норматив кандидата в майстри спорту виконав Артур Назарук, який зайняв перше місце (результат 22,8 сек.). Дмитро Матвійко був найкращим у стрибках в довжину (результат 5,89 м). Перше місце в бігу на 800 м виборола Христина Мигасюк, Максим Шпатух був другим у штовханні кулі. Непогані результати в бігу на 60 м у Василини Махно, Христини Обушок, Любомира Джуся, Богдана Леуша, на 200 м – Захара Марфюка, Соломії Рудик, Станіслава Сергієнка, Дмитра Романчука.

У старшій віковій групі, 1995 р. н. і старші, не було рівних на дистанції 200 м кандидату в майстри спорту Юрію Трохімчуку, який подолав цю дистанцію за 22,4 сек., кандидат в майстри спорту Богдан Микелита посів четверте місце.

За поїздку й участь у змаганнях ми вдячні керівникам районної організації ВО «Свобода», які завжди допомагають у виїзді на турніри.

З високими результатами на змаганнях вітаємо сокальську команду легкоатлетів і їх тренерів Олену Кретів та Марію Пікунову.

Вікторія ГАПОН, вихованка Сокальської ДЮСШ «Соколяни».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!