АТО

103-тя бригада отримала старлінки від Львівського ІТ Кластера

Високошвидкісний інтернет використовуватимуть для виконання військових завдань.

Сьогодні, 21 липня, у Львівській ОВА відбулася чергова передача терміналів «Starlink», які закупив Львівський ІТ Кластер. Дві системи високошвидкісного інтернету отримали військовослужбовці 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Їх використовуватимуть під час виконання військових завдань.

«Вкотре висловлюємо вдячність Львівському ІТ-кластеру за допомогу нашим військовим та об’єктам критичної інфраструктури у цей складний для України час. Спільними зусиллями влади, громадян та відповідального бізнесу щодня наближаємо нашу перемогу», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Зазначимо, що Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською ОВА уже передав понад 400 терміналів «Starlink» на потреби ЗСУ та для забезпечення критичних об’єктів Львівщини й інших областей.

Окрім того, ІТ-спільнота та Львівська ОВА спільно реалізовують проєкти: «SKY» та «Vision». Завдяки першому правоохоронці швидше розкривають злочини, виявляють та знешкоджують ДРГ-групи, а проєкт «Sky» допомагає ПвК «Захід» оперативніше реагувати на об’єкти в небі.

Голос Сокальщини на GoogleNews