Головна / АТО / 26 липня Герой України – Роман Сеник з Яворівщини святкував би своє 51-річчя

26 липня Герой України – Роман Сеник з Яворівщини святкував би своє 51-річчя

Сьогодні, 26 липня Герой України — Роман Сеник святкував би своє 51-річчя.

Голова Яворівської районної державної адміністрації Ігор Самардак, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, в.о начальника Яворівського центру соціальної служби сім’ї та молоді Оксана Білан-Звізло та родичі Героя поклали квіти на могилі та спільною молитвою вшанували пам’ять про нього.

Нагадуємо вам про те, що сьогодні Яворівщина сьогодні шанувала своїх Героїв

«Будуючи нову державу, ми не маємо права забути, за які ідеали та цінності загинули наші Герої. Там, на небі, вони споглядають за поступальним розвитком України. І наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих земляків зробити Україну такою, про яку мріяли герої Майдану, йдучи на беркутівські щити» – зі щирими словами звернувся голова райдержадміністрації Ігор Самардак

Ми повинні пам’ятати й не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Світла пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Довідка: Сеник Роман народився 26 липня 1968 року у селі Наконечне Друге Львівської області. Сьогодні йому б виповнилось 51 рік. Останні роки мешкав у місті Турка Львівської області. Служив в миротворчій місії міжнародних сил ООН під час війни в Югославії, був прапороносцем, отримав бойові нагороди.

На Майдані належав до 29-ї сотні самооборони. Під час штурму 22 січня 2014 на вулиці Грушевського він отримав важке вогнепальне поранення в плече. Куля застрягла в легені, руку з роздробленою кісткою довелося ампутувати, організм втратив понад 3,5 літри крові. Помер в київській лікарні через значну втрату крові.

Похований у рідному селі. Залишив сестру Лесю і стареньку матір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!