АТО

40 строковиків–кінологів завершили навчання у Кінологічному навчальному центрі у Великих Мостах

40 строковиків–кінологів зі своїми чотирилапими підопічними закінчили навчання у Кінологічному навчальному центрі. Ці юнаки обрали для себе почесну та відповідальну справу – бути прикордонниками та охороняти державні рубежі

Спеціальність кінолога новоспечені прикордонники опановували протягом трьох місяців за напрямом підготовки — розшукові собаки прикордонної служби.

Службові собаки – незамінні помічники в охороні кордону. Завдяки гострому нюху та швидкій реакції ці чотирилапі фахівці не пропустять жодного контрабандиста. Вони можуть йти по сліду, долаючи десятки кілометрів та сміливо затримують зловмисників.

Кінолог в парі з собакою – це одна команда, тому значну увагу в процесі навчання приділяли вивченню основних команд та навичок слухняності, адже вони мають розуміти один одного без слів.

Новоспечені кінологи та їх чотирилапі напарники успішно пройшли підготовку та склали випускні іспити. Усі показали гарні результати і попереду у них служба на кордоні. Тепер вони в парі охоронятимуть державні рубежі – напарники у службі та вірні друзі у житті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.