АТО

Завдяки сокальчанам і меценатам

Щомісяця сокальські волонтери возять все, що необхідне воякам в зону АТО. Цього разу, завдяки коштам, які виділив ДП "Датський текстиль" (директор Йорген Седерхолм) було придбано два авто: "Mercedes-Benz Sprinter" та "Hyundai Galloper". Їх завантажили необхідними продуктами, одягом, запчастинами для автомашин. У Сокальському "Карітасі" жіночки наліпили 200 літрів вареників.

Перед від`їздом, біля кафедрального собору св. ап. Петра і Павла, авто освятив митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук, поблагословив водіїв, які вже не вперше їдуть в зону бойових дій. Це: Олександр Іванов, Василь Тимощук та Юрій Ковалик. Цього разу волонтери везли все необхідне для вояків у Піски і Авдіївку в бригаду, де воював загиблий наш земляк Олег Галатюк.

– На блокпостах до нас ставились з розумінням, пропускали і дякували, хоча ми цим людям і нічого не везли, – розповідає Олександр Іванов, – хіба залишали питну воду і кілька пачок сигарет, бо все решта – на передову. Але саме за те, що туди їдемо нам вдячність висловлювали вартові на блокпостах. Коли були черги, то наше авто пропускали швидко. 

Звичайно, волонтери і бійці на передовій вдячні колективу та директору ДП "Датський текстиль" Йоргену Седерхолму і багатьом іншим підприємцям, мешканцям наших міст і сіл.

– Ми від усього серця хочемо подякувати сокальчанам, – каже Павло Батіг, – жертводавцям Володимиру Синчишаку, Олегу Іванчині, Василю Підкіпняку, Юрію Мандрику, Ростиславу Фігурку, Тарасу Кусеню, Андрію Охриму, Ігорю Ляховському, Валентині Шавлюк, Анатолію Істоміну та багатьом іншим. Подяка благодійному фонду "Карітас", громадам сіл Шпиколоси, Княже, Лучиці, Шарпанці, Угринів, Нисмичі, Хоробрів, Ниновичі, Горбків, керівництву меблевої фабрики "Летро". Якщо хтось з небайдужих громадян хоче передати продукти, пожертви, одяг, то прошу звертатися за телефоном: 0935778841 (Павло). Будемо вдячні за все, бо нині кожна дрібничка потрібна на передовій. А особливо ваша підтримка, увага і молитва.

…Мине час і сокальські волонтери знову рушать в дорогу, щоб привезти допомогу воякам, які відстоюють соборність, свободу нашої України. Спасибі їм за це. Про свою благодійну працю, про труднощі вони не багатослівні. Просто чесно виконують свою роботу. Нехай у цьому їм допомагає Бог.

Оксана ПРОЦЬ

Фото автора.

 

         

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.